شریف: تورنمنت خارجی پاداش تیم قهرمان باشد
شریف: تورنمنت خارجی پاداش تیم قهرمان باشد

سرانجام سکوت فوتسال بانوان شکست و بر اساس برنامه های اعلام شده سازمان لیگ فدراسیون فوتبال تیم های فوتبال مشهد روز سوم مرداد به مصاف مس رفسنجان می رود و سایپا هم به میهمانی ملی حفاری در اهواز می رود.

فاطمه شریف سرمربی تیم هیات فوتبال مشهد در این باره به البرز ورزشی می گوید: واقعیت این است که به ما توصیه شده که مصاحبه نکنیم چون بتازگی برخی حواشی در فوتسال پیش آمده است اما درباره شروع و از سرگیری لیگ ما تابع سازمان لیگ فدراسیون هستیم و از اول هم طبق نظر و برنامه فدراسیون کار کرده ایم و حرفی در این باره نداریم ولی فکر می کنم که باید برنامه های جدید اعلام شود چون تاکنون فدراسیون به طور رسمی هیچ زمانی را تعیین نکرده است.

شریف افزود: کل تمرینات ما به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود و حالا بعد از چندماه از بازیکنان تست گرفتیم تا با پیوستن سه، چهار یار غیر بومی تمرینات را از سر بگیریم که متاسفانه برخی از بازیکنان ما به ویروس کرونا مبتلا شده اند ولی آنطوری که برخی رسانه ها نوشته اند، تعدادشان زیاد نیست.

وی تصریح کرد: بر اساس جدول رده بندی مسابقات ما تیم سوم گروه شده ایم و باید با تیم دوم که مس رفسنجان است بازی کنیم. مسابقه رفت ما با مس دو بر دو تمام شد و باید دید مسابقه برگشت چگونه از آب درخواهد آمد.

سرمربی تیم هیات فوتبال مشهد گفت: چهار تیمی که به مرحله حذفی رسیده اند همه شانس قهرمانی دارند و هیچ تیمی را نمی شود دستکم گرفت.

شریف درباره پاداش تیم قهرمان لیگ فوتسال گفت: در گذشته تیم اول را به تورنمنت اردن اعزام می کردند که با تعطیلی این مسابقات هیچ برنامه ای نداشته ایم ولی پیشنهاد می کنم که امسال تیم قهرمان را به یک تورنمنت بین المللی اروپا یا آسیا اعزام کنند تا سرمایه گذاران تشویق شوند و انگیزه ای برای تداوم کار در فوتسال پیدا کنند.

گفت و گو از: مرجان بنی یعقوب