سرگرم بدن سازی و مداوای مصدومیت مچ پایم هستم و فکر می کنم تا زمان مسابقات انتخابی المپیک به آمادگی کامل برسم.

شهرام محمودی بازیکن محبوب و بدون حاشیه والیبال ایران بعد از دو سال دوری قصد بازگشت به تیم ملی دارد.
با شهرام محمودی گفت و گویی انجام داده ایم که می خوانید:
زیر نظر دکتر غفوری مشغول درمان قطعی آسیب مچ پایم هستم و چیزی به مداوای کامل نمانده است. به تیم ملی باز می گردم تا به اندازه توانم بر حسب نظر کادرفنی برای راهیابی والیبال ایران به بازیهای المپیک کمک کنم و دل مردم ما شاد شود. از نگاه من شانس المپیکی شدن تیم ملی ایران زیاد است، شاید در مرحله اول در روسیه کمی دشوار باشد اما ما هم روسیه را بردیم و هم باخته ایم، کوبایی ها را بیشتر مواقع شکست داده ایم و مکزیک هم فکر نمی کنم مشکلی سر راه ما باشد، علی ایحال اگر در روسیه نشد به حتم در فاز دوم انتخابی در چین موفق خواهیم بود.
محمودی درباره لیگ جهانی نیز گفت: درست است تیمها اکثرا جوانگرایی کرده اند اما جوانان تیم های اروپایی و آمریکایی هم فاصله چندانی با یاران اصلی ندارند وگرنه انتخاب نمی شوند. به طور مثال شما امسال جانشین کوبیاک را نگاه کنید تا ببینید لهستان چه بازیکنانی را رو می کند.
محمودی درباره رقابت بر سر پست قطر پاس تیم ملی نیز گفت: سوای آقای امیر غفور که سالها با تمام وجود در خدمت تیم ملی بود بازیکنان جوانی چون صابر کاظمی را داریم که تجربیات خوبی را کسب کرده اند حالا بستگی به نظر کادرفنی دارد که کدامیک از ماها را انتخاب کند، هدف همه کمک به تیم ملی برای رسیدن به بازیهای ۲۰۲۰ است، من دو سال در تیم ملی غایب بودم اما در جام باشگاه های آسیا بازی کردم و از میادین خیلی دور نبودم، محمودی درباره مواردی که پیشتر از وی نقل شده بود گفت: من ورزشکار هستم و وارد مسایل مدیریتی نمی شوم اما اگر ایراد لیگ را گفتم و به کمیته انضباطی فراخوانده شدم، هدفم رفع نواقص موجود بود و الان هم درباره انتخابات فدراسیون نظر نمی دهم ولی اعتقاد دارم که فدراسیون باید از پیشکسوتان و ملی پوشان سابق در پست های مختلف استفاده کند. آنها هم عمر و جوانی خود را برای والیبال گذاشته اند و تجربیات بسیار خوبی را با خود دارند.

  • نویسنده : جمشید حمیدی