شوت ثانیه آخر «صمد» به جنگ مربیان خاتمه داد!
شوت ثانیه آخر «صمد» به جنگ مربیان خاتمه داد!

هفته نهم لیگ برتر بسکتبال باشگاه های کشور بار دیگر محل رویارویی دو مربی و دو حریف سنتی شد، جایی که مصطفی هاشمی با مهرام تهران مقابل شهرداری گرگان با مهران شاهین طبع قرار گرفته که در نهایت در ثانیه های آخر بازی شوت سه امتیازی صمد نیکخواه بهرامی تیم مهرام را با یک امتیاز اختلاف برنده ساخت تا خاطره رویارویی دو سال پیش دو مربی تداعی شود.

این بار اما ارسلان کاظمی که شاگرد همیشگی شاهین طبع تلقی می شد مقابل مربی قبلی خود بازی کرد و عجیب اینکه پایان مسابقه حتی با شاهین طبع دست هم نداد، مصطفی هاشمی تا اینجای کار دو مربی تیم ملی شاهین طبع و فرزاد کوهیان را شکست داد. اما تنها تیم بدون باخت لیگ برتر باز هم تیم نفت آبادان است که با مربیگری عماد ثامری تیم مهرام را مغلوب ساخت، شهرداری بندرعباس با هدایت رضا هنگام پور روند خوب خود را ادامه داده و این بار تو فارقان آذرشهر را شکست داد. آذرشهری ها به دلیل آماده نبودن کفپوش سالن این شهر در هوای آزاد تمرین می کنند و در تبریز مسابقه می دهند سرانجام تیم پتروشیمی بندر امام که قدرتمند است این بار هم با هدایت فرزاد کوهیان از مدعیان قهرمانی است که با اختلاف هفت گل بر مس کرمان غلبه می کرد.

و اما نکته جالب اندر جالب (!) درگیری فیزیکی مایک رستم پور، صالح فروتن در پایان بازی شمیدر- آویژه صنعت بود که حتما باید مورد توجه کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال قرار گیرد.

تابلوی نتایج لیگ برتر

مهرام تهران ۶۶- شهرداری گرگان ۶۶

شمیدر قم ۷۸- آویژ صنعت مشهد ۷۰

مس کرمان ۷۶- پتروشیمی بندرامام ۸۳

اکسون تهران ۸۲- نیروی زمینی تهران ۷۰

شورا و شهرداری قزوین ۶۹- شهرداری بندرعباس ۷۶

توفارقان آذرشهر ۶۱- پالایش نفت آبادان ۸۱

  • نویسنده : ج-دوستدار