سرو قامتان والیبال ایران در یک قدمی صعود به مرحله نهایی جام ملتها در شیکاگو هستند.جایی که بزرگان والیبال جهان در آنجا حضور دارند و جوانان شایسته کشورمان در برابر چشمان از حدقه در آمده ترامپ و اسلافش ،توانایی های خود را به رخ خواهند کشید.

فردا شب شهر اردبیل یک بار دیگر شاهد وحدت و انسجام یک ملت خواهد بود.حماسه ارومیه حالا در اردبیل تکرار می شود.
به صورت ظاهر هزاران تماشاگر در سالن مسابقات ، پارکها و سینماها از طریق ال ای دی های نصب شده در جای جای شهر اردبیل رقابت والیبالیستهای کشورمان را تعقیب می کنند،اما در باطن قضیه مسائل دیگری نهفته است.
فردا شب قلب ایران در اردبیل به تپش خواهد افتاد و یک ملت ،چهار چشمی شاهد هنرنمایی فرزندان بلند پرواز خود خواهند بود.
کسب دو پیروزی برابر پرتغال و استرالیا پرونده صعود را قطعی می کند و شهر شیگاکو باید در انتظار شیر مردان ایران باشد.
این در حالی است که ترامپ و عوامل ساده لوحش با اعمال تحریم های ظالمانه خود بر علیه یک ملت انتظار تفرقه و تشتت در میان مردم ایران را در سر داشتند.خوشبختانه تیر آنها به هدف ننشست و ورزشکاران والیبالیست ما با پیروزیهای شگرف خود نمایی از شور و نشاط و وحدت ملی را به تصویر کشیدند.
اگرچه پوشش مسابقات والیبال از طریق سیما در ارومیه خوب بود و همین شرایط در اردبیل هم تکرار خواهد شد،اما انتظار می رود که تنها به تصاویر سالن مسابقات اکتفا نشده و نمای بیرونی شهر اردبیل و شهرستانهای مجاور(قبل و بعد از مسابقات)هم مورد توجه قرار بگیرد.
این شور و هلهله در جای جای ایران اسلامی به اوج خود قرار خواهد رسید. پسندیده است صدا وسیما در آمادگی کامل باشدو مانند مناسبتهای مختلف در کشور حماسه و شور آفرینی یک ملت را مورد پوشش کامل قرار دهد .
باید در نظر داشته باشیم که این موفقیت های بزرگ یک شبه بدست نیامده و مدیران شایسته ای چون یزدانی خرم و داور زنی و یک تیم کامل از کارشناسان و مدیران کشور با یک برنامه ریزی بنیانی به این هدف رسیده اند.بنابر این جا دارد با دعوت از حاج آقا یزدانی خرم از ۱۷ سال تلاش و خدمات صادقانه ایشان قدردانی کند.
در ارومیه گروهی از پیشکسوتان والیبال ایران دعدت شدند ،اما جای یزدانی خرم به واقع خالی بود .تجلیل و تمجید از خدمات ایشان وظیفه مدیران ورزش کشور است.

  • نویسنده : احمد میرزاییان