طائرپور: زحمات یک سال یک تیم با داوری اشتباه به باد می رود/نمی توانم بلندگو دستم بگیرم که وقت استراحت بخواهم
طائرپور: زحمات یک سال یک تیم با داوری اشتباه به باد می رود/نمی توانم بلندگو دستم بگیرم که وقت استراحت بخواهم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان گروه بهمن نسبت به داوری دیدار نیمه نهایی شدیدا اعتراض داشت و عنوان کرد: داورها چهار بازیکن ملی پوش من را نیمکت نشین کردند و سوت های اشتباه آنها اعصاب بازیکنان را بهم ریخت!

فریناز طائر سرمربی تیم بسکتبال دختران گروه بهمن پس از ناکامی از صعود به فینال به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت:”من همیشه از داوری ها تعریف کرده ام و این اولین بازی است که راجع به داوری حرف می زنم. بازی دو بار به وقت اضافه کشیده شد و بازیکنان ملی ما پنج فوله شده اند! خب مشخص است که حریف برنده می شود! من واقعا از داوری ناراضی بودم. ”
وی در ادامه ضمن نارضایتی از داوران این دیدار گفت:” یک تیم به راحتی به داوری می بازد و یک تیم از داوری می برد. چهار بازیکن اصلی من پنج فوله شدند. خیلی سوت ها اشتباه بود و هرچقدر هم گفتم توجهی نکردند و این خیلی بد است. زحمات یک سال یک تیم را به راحتی به باد می دهند و من واقعا متاسفم!

وی درباره عدم صعود تیمش به فینال گفت:” به هرحال یک تیم می بازد و یک تیم می برد ولی حق ما بود که ببریم.فرقی ندارد ما اول شویم یا چهارم ولی این درست نیست که با اعصاب بازیکنان بازی می کنند. حتی در ویدئو چک هم می خواستند آنها را برنده اعلام کنند ما گفتیم ویدئو چک را ببینند و بعد دیدند که بله وقت تمام شده است. همین چیزها روی اعصاب بازیکنان تاثیر می گذارد. ”

وی درباره گرفتن زمان استراحت برای تیمش گفت:”من چندبار گفتم تایم استراحت می خواهم! آنوقت می گویند نشنیدیم! من که نمی توانم بلندگو دستم بگیرم و داد بزنم!! سر همین چیزها دچار مشکل شدیم. من نهایت سعی ام را کردم که بازی را مدیریت کنم و بچه ها ناراحت نباشند اما داوری خیلی بد بود و باعث باخت ما شد. بعد از بازی هم تمام کسانی که بسکتبال را بلدند به من از داوری گفتند. “