عباسعلی: کجا بروم بهتر از ایران؟
عباسعلی: کجا بروم بهتر از ایران؟

انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک با تمام حواشی که داشت به پایان رسید.

یکی از مباحث مورد اعتراض این نشست حضور حمیده عباسعلی و بهداد سلیمی در جمع بود که برخی ها آن را غیرقانونی می دانستند.

حمیده عباسعلی در این باره به البرز ورزشی گفت: ما دو نفر را آقای صالحی امیری یعنی کمیته ملی المپیک انتخاب کرده بود و با توضیحاتی که دبیر کل کمیته المپیک داده بود حضور ما قانونی بود.

عباسعلی درباره رقابت شانه به شانه هادی ساعی و زهرا نعمتی (۷-۸) گفت: آقای ساعی از قهرمانان ارزشمند و نامی کشور ما هستند که دارای تجربیات مدیریتی و مسوولیتی در بخش های مختلف هستند، خب! شاید به عنوان یک خانم ته دلم تمایل داشتم که خانم نعمتی انتخاب شد، چون ایشان هم از قهرمانان صاحب افتخار ورزش ماست. واقعیت این است چون برای نخستین بار در این مجمع حضور می یافتم از ماوقع با خبر نبوده ام و نمی دانم اصلا اختلافی بین اعضا بوده یا بحث اجرای آیین نامه داغ شده بود ولی به عنوان یک ورزشکار ملی همواره در بیرون از گود شاهد مشکلات قهرمانان بوده ام که نمی دانستم چگونه باید آنها را پیگیری کنم و فکر می کنم حضور در کمیسیون ورزشکاران این فرصت را به ما می دهد تا در پی رفع مشکلات موجود باشیم.

عباسعلی که جواز حضور در بازیهای المپیک را گرفته است درباره آماده سازی خود می گوید: بعد از جراحی روی زانویم هنوز تمرینات کاراته را شروع نکرده ام الان حدود یکسال وقت دارم و این زمان خوبی است فقط امیدوارم هر چه زودتر واکسن کرونا به بازار بیاید تا منهم مثل همه مردم با خیال آسوده ورزش کنم، سلامتی نعمت بزرگی است که فعلا هر روز فیزیوتراپی انجام می دهم، تمرکزم روی بدن سازی و آمادگی جسمانی است.

عباسعلی در پاسخ به پرسش ما که احسان حدادی درخواست کرده است که برای خارپاشنه پایش به آلمان برود، شما درخواست اردوی برون مرزی کرده اید گفت: اولا از داستان خارپاشنه آقای حدادی اطلاعی ندارم ولی ترجیح می دهم همینجا زیر نظر مربی ام خانم خوشقدم تمرین کنم، کجا بروم بهتر از ایران باشد؟

خبرنگار: ج- دوستدار