هر اندازه بتوانیم مسابقات را در مرکز شهر و اماکنی که تماشاگران امکان و حضور در آنجا را دارند برگزار کنیم به نفع کشتی است.

رییس هیات کشتی استان تهران در خصوص برگزاری مسابقات ۹ جانبه به میزبانی سالن شهدای هفتم تیر تهران به خبرگزاری البرز گفت: همه ملاحظه کردند که مسابقات در عین نظم و انضباط و فضای مناسب برگزار شد. سال ها در این سالن قدیمی امکانات سرمایشی وجود نداشت اما روز گذشته با وجود گرما ورزشکاران و تماشاگران بدون اینکه از گرما کلافه شوند به تماشای رقابت ها نشستند.
وی افزود: از بدو قبول مسئولیت در هیات تهران عزم جزم کردم تا مشکلات سالن را اعم از تاسیسات محل استقرار تماشاگران، سیستم صوتی و موارد دیگر را به نحو مطلوب تجهیز و راه اندازی کنم تا سالن شهدای هفتم تیر در شان کشتی پایتخت و تماشاگران علاقه مند کشتی باشد در همین رابطه چند میلیارد هزینه شده که بخش هایی از این مطالبات را هنوز وصول نکرده ایم.
عبدا… عزیزی در پاسخ به این پرسش که چرا سالنی با این ویژگی ها مدت ها از میزبانی مسابقات کشتی محروم بود، خاطرنشان کرد: این موضوع برای خود من هم معماست که چرا با برگزاری مسابقات در این مکان که دسترس تماشاگران و سالن قدیمی پایتخت است ممانعت ایجاد می شد. برگزاری مسابقات در خانه کشتی که دور از مرکز و بدون امکانات کافی جهت استقرار تماشاگران است هیچ توجیهی نداشت با این وجود اصرار می کردند که مسابقات همانجا برگزار شود. در این میان کشتی ضرر کرد که تماشاگران خود را از دست داد اما خوشبختانه مدتی است بازهم سالن شهدای هفتم تیر به محل برگزاری مسابقات تبدیل شد و ما بزودی میزبان رقابت های مهم انتخابی کشتی آزاد هم خواهیم بود.
وی با اشاره به حضور موفقیت آمیز تیم های کشتی تهران و تواقع در مسابقات ۹ جانبه تصریح کرد: با وجودی که تیم های استان های مختلف از نفرات بزرگسال خود استفاده کرده بودند اما تمام کشتی گیران ما رده سنی، نوجوانان، جوانان و امید بودند که از قضا نمایش خوبی داشتند. هدف ما بسترسازی و توجه به تیم های پایه است. وظیفه من به عنوان مسئول هیات این است که علاوه بر توجه نسبت به نیروهای انسانی و تقویت ساختار، با حمایت مسئولین ورزش، گام های دیگری در زمینه جذب تماشاگر، تبلیغات مثبت برای کشتی و مواردی از این دست، امکان گرایش خانواده ها و فرزندان آنها را به سمت کشتی فراهم کنیم.
عزیزی در پایان تاکید کرد: وقتی خستگی ما به عنوان مسئول رفع می شود که ببینم کشتی در جایگاه خودش قرار دارد. تماشاگران، راضی هستند و جایگاه ورزش اول تثبیت شده است.