آماده ترین لیبروی حال حاضر ایران هستم، روزی هفت ساعت تمرین می کنم و دو ساعت هم سرگرم ژیمناستیک می شوم، شاید اصلا تغییر رشته بدهم و به ژیمناستیک (!) روی بیاورم.

عبدالرضا علیزاده لیبروی سابق تیم ملی که در سال ۹۸ دومین لیبروی جام قهرمانان قاره ها بعد از سرجیو سانتوز برزیلی شده بود با بیان این مقدمه به البرز ورزشی می گوید: می خواستم برای شهرم بازی کنم اما با محمدرضا حضرت پور قرارداد بستند شرایط کمی فرق کرد. حضرت پور الآن بهترین لیبروی آسیاست و عملکرد خوبی در تیم ملی داشت و ما می توانیم کنار هم رفاقت و رقابت داشته باشیم. من دو پیشنهاد را به خاطر ارومیه کردم و اکنون هم صحبت از خاتم اردکان است. آماده ام و بازیگری را حق خودم می دانم. سن واقعی ام ۳۵ و سن شناسنامه ای من ۳۳ سال است، پس از زمان بازنشستگی بنده فرا نرسیده است.
علیزاده درباره عملکرد تیم ملی در جام ملت ها گفت: دور از انتظار بود، معروف، عبادی پور و غفور که لژیونرهای ما هستند به ویژه سید و میلاد عبادی پور خوش درخشیدند. هر دو لیبروی ما خیلی خوب بودند، ما چهار سال پیش نیز با برزیل و روسیه همگروه بودیم که روسیه حذف شد و ما صعود کردیم بنابراین هرچند کار کمی سخت است اما اعتقاد دارم تیم ملی در شیکاگو به دور بعدی جمع چهار تیم صعود خواهیم کرد.
علیزاده که در ارومیه طرفداران زیادی هم دارد می گوید: برای من همیشه موفقیت والیبال شهرم در اولویت بوده و خواهد بود.