عیسی حمزه شانس اول ریاست AVC به ایران می آید
عیسی حمزه شانس اول ریاست AVC به ایران می آید

تیم های والیبال قطر، استرالیا و تایپه زودتر از موعد مسابقات جام ملت های آسیا می آیند، این سه تیم روز عاشورا وارد می شوند.

سعید درخشنده رئیس مسابقات جام ملت های آسیا در این باره به البرز ورزشی گفت: امین جاپور از لبنان رئیس کمیته فنی، موسناک از کویت رئیس کمیته داوران به کشور ما خواهند آمد و امیدوار حاتمی از ایران، عبدا.. العنزی از کویت، وعبدالخالق فتاح از عراق کمیته داوران هستند که فتاح انصراف داد و مسعود یزدان پناه جایگزین وی می شود.

رئیس رویدادهای فدراسیون والیبال همچنین خبر از سفر عیسی حمزه نایب رئیس کویتی کنفدراسیون والیبال آسیا به تهران داده است.

درخشنده درباره انتخابات ریاست کنفدراسیون والیبال آسیا نیز گفت: قرار بود انتخابات در سال جاری برگزار شود اما به دلیل در پیش بودن بازیهای المپیک به سال ۲۰۲۰ موکول شد اما کناره گیری رئیس عربستانی قطعی است چون وی ۹۰ ساله است و به دلیل کهولت سن قادر به ادامه کار نیست. در حال حاضر رقابت انتخابی بین عیسی حمزه و خانم ریتا از فیلیپین است.

البرز ورزشی: به راستی چرا دکتر داورزنی کاندیدای ریاست کنفدراسیون آسیا نمی شود و اصلا چرا تلاشی برای انتقال مقر کنفدراسیون صورت نمی گیرد؟ هرچند که می دانیم به لحاظ اداری و اجرایی منطبق بر قوانین بین المللی ممکن است در داخل کشور مشکل داشته باشیم.