غول کش ها به میهمانی می روند!
غول کش ها به میهمانی می روند!

در حالی که شهرداری ورامین زودتر از همه خط پایان نیم فصل لیگ برتر وا را رد کرده است، فردا تلاش برای دوم یا سوم شدن در دور رفت ادامه دارد.

جمشید حمیدی
به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، شهرداری ورامین با هدایت رحمان محمدی راد ۹ پیروزی و ۲۸ امتیاز دارد که باعث شد این تیم در حاشیه امنیت بیشتری قرار داشته باشد. اما حسن تیم های دوم جدول یعنی خاتم و پیکان در این است که میزبانی فولاد سیرجان ایرانیان و شهروند اراک را برعهده دارند. فردا اگر چه کفه ترازو به سود اردکانی ها نشان می دهد، اما غول کشی به کام شهروند اراک در مواجهه با پیکان می تواند آن روی سکه را ترسیم کند و آن اینکه برای شهروندی ها میزبانی و میهمانی زیاد فرقی ندارد، آنها والیبال را جدی و سالم بازی می کنند و آب و آتش زدن کار همیشگی تیم اراکی است اما پیکان هم تیم جوانی است که توپ به دست پاسورش برسد، هر آن قادر به تغییر روند یک مسابقه است و اما نارنجی پوشان سایپا که بدجوری روی نوار شکست پیش می روند فردا با شهرداری ارومیه مصاف می دهند.
ناصر شهنازی که همواره نیم نگاهی به مربیگری سایپایی ها داشته است چون غریقی دنبال تخته پاره پیروزی می گردد . در این برهه هر برد برای شهرداری چی ها را غنیمت می داند، او می خواهد تیمش از گرداب به وجود آمده نجات پیدا کند.
از بازی عقاب و درنا که در شهرک دوشان تپه برگزار خواهد شد هم نباید غافل باشیم هر دو تیم خوب و پرهیجان بازی می کنند اما نقطه عطف پیکارهای واپیسین روز دور رفت در تبریز خواهد بود جایی که گنبدی های درخشان مقابل تیم به خود آمده شهرداری تبریز قرار می گیرد. بازگشت امین اسماعیل نژاد روحیه تازه ای به یاران بناکار داده است و سرانجام کاله که میزبانی قهرمان نیم فصل است .
روزگاری که کاله و ورامین رقیب همدیگر بودند و تماشاگرانش کل کل داشتند گذشت حالا ورامین سودای قهرمانی دارد و کاله ای ها جوان شده به میانه نشینی جدول هم رضایت دارند. می گویند در آمل عده ای به این شیوه تیمداری انتقاد دارند اما بهمن سلیمانی و مجموعه کاله در احیای مجدد والیبال آمل آنقدر نقش داشته اند که آن را فراموش نکنیم، راهی که کاله دو سه سال پیش شروع کرده بود، امروز همه تیم ها پا جای پای آن می گذارند.