فدراسیون فعلی کاشته های گذشته را درو می کند
فدراسیون فعلی کاشته های گذشته را درو می کند

هر کسی که دستی بر آتش ورزش و ژیمناستیک دارد خوب می داند موفقیت در این رشته ورزشی مستلزم سال ها تمرین و فعالیت است و با یکی ، دو سال نمی توان ادعای کسب مدال در این رشته داشت.

عباس بیداریان در همین خصوص به خبرگزاری البرز ورزشی گفت: برخی افراد یا اطلاع از چند چون رشته ژیمناستیک ندارند و یا عمدا تلاش دارند زحمات فدراسیون گذشته را به نام کسان دیگر، از جمله  دست اندران کنونی تمام کنند.

این مربی و داور با سابقه ژیمناستیک در رابطه با کسب مدال سعید رضا کیخا و خسرونژاد اظهار داشت: کیخا سالهاست در عرصه ژیمناستیک زحمت می کشد وی قبلا نیز توفیق کسب مدال آسیایی را داشت. مربیان زیادی برای موفقیت او تلاش کرده اند و از همه مهمتر خود سعید اراده لازم برای رسیدن به پیروزی را دارد. بنابراین کسب عنوان سومی خرک حلقه که وسیله تخصصی این ژیمناستیک محسوب می شود دور از انتظار نبود. نکته دور از انتظار این است که بخواهیم این مدال را حاصل مدیریت یک سال و تیم گذشته فدراسیون فعلی بدانیم.

موفقیت محمدرضا خسرو نژاد هم حاصل تلاش این جوان پرآتیه مربی وی مسعود جودی و هیات تهران است که سال ها برای این ژیمناست زحمت کشیده اند. مدیر پیشین خانه ژیمناستیک در رابطه با عدم همکاری و حضور خود در فدراسیون خاطر نشان کرد: بیش از ۵۰ سال به عنوان مربی، داور و مسئول در رشته ژیمناستیک فعالیت داشته ام اما دریغ از یک تلفن که طی یک سال و نیم، گذشته از سوی مسئولین فدراسیون به من شده باشد. البته تنها من نیستم که مورد کم لطفی واقع شده ام بلکه دیگر پیشکسوتان نیز چنین وضعیتی دارند. در هر حال آرزوی ما موفقیت ژیمناستیک است. ورزشی که نیم قرن برای آن زحمت کشیده ایم و تصور نمی کنم با حضور کوتاه مدت عده ای بتوان سرقفلی این ورزش را به نام آنها زد.

 

  • نویسنده : حجت الله جيرودي