قلی پور: MMA را با وشوو مقایسه نکنید
قلی پور: MMA را با وشوو مقایسه نکنید

قهرمان سابق ووشوی آسیا و جهان درباره انتخابات اخیر فدراسیون وشوو به البرز ورزشی گفت: آقای صدیقی که به عنوان رئیس جدید وشوو انتخاب شد، سالها روابط بین المللی این تشکلات بوده و جوان و پرانگیزه است و آگاهی خوبی هم از این ورزش دارد و حتم دارم می تواند راه دکتر علی نژاد را در وشوو ادامه بدهد.

حمیدرضا قلی پور افزود: از نگاه من اولویت کاری ایشان باید استعدادیابی و سازندگی در امور پایه باشد ولی شیوع کرونا عملا هرنوع برنامه ریزی را دشوار ساخته است.

قلی پور که به ورزش حرفه ای MMA روی آورده است در این باره گفت: کرونا به این ورزش هم اثر سوء گذاشته است، اما در MMA هر ورزشکاری که بتواند رکورد خوبی بزند، موقعیت و درآمد مطلوبی می تواند داشته باشد تا جایی که به هیچ وجه قابل مقایسه با ورزش های آماتور نخواهد بود.

قلی پور درباره خودش گفت: فعلا یک – صفر هستم، چون بعد از مسابقه اول رباط پایم پاره شده بود و حدود یکسال از صحنه دور بودم و حالا هم منتظر اعلام برنامه سازمان جهانی این رشته و حمایتگر مالی ام هستم.

قلی پور درباره شایعات مربوط به میرمیران مربی سابق تیم ملی وشوو گفت: استاد میرمیران مربی خودم بود و بسیار قابل احترام است ولی چون در جریان اختلاف ایشان با فدراسیون نیستم نمی توانم اظهارنظر کنم.

گفت و گو از: عبدالله محرمی