هفته پایانی لیگ برتر،حساسترین دیدارهای خودرا سپری خواهد کرد.

یکی برای قهرمانی و دیگری برای بقا خواهند جنگید. بالا و پایین جدول با اگر و اما مواجه است اما در این میان بیشتر نگاه ها به قهرمانی لیگ دوخته شده است. پرسپولیس وسپاهان هر دو شانس قهرمانی دارند.
پرسپولیس در ورزشگاه جم میزبان پارس جنوبی است.یک تساوی پرسپولیس را قهرمان خواهد کرد.اما سپاهان فقط با پیروزی به قهرمانی خواهد رسید واین مهم درشرایطی تحقق پیدا خواهد کرد که پرسپولیس درمقابل پارس جنوبی بازنده باشد.
این حساسیت باعث شد تا البرز ورزشی با نظر سنجی و با طرح این سوال که قهرمان لیگ که پنجشنبه مشخص خواهد شد،کدام تیم است، نظرات اهالی فوتبال را جویا شد که می خوانید.
محمد پنجعلی:شک نکنید که پرسپولیس قهرمان خواهد شد تا خستگی این ماراتن از تن هواداران خارج شود.
مرتضی فنونی زاده:شانس قهرمانی پرسپولیس درقیاس با سپاهان صد درصد است.چون پرسپولیس خسته می تواند از پس پارس جنوبی برآید حتی در خارج از خانه .
مجتبی محرمی:به دانش برانکو اعتقاد دارم.او مرد روزهای سخت است وحتما با کسب پیروزی،جشن قهرمانی به راه خواهد انداخت.
عربشاهی : می دانم که برانکو تیمش را به گونه ای آماده خواهد کرد که فقط به شکست تیم پارس جنوبی فکر کند.حتی آنها به تساوی هم فکر نمی کنند چون طعم قهرمانی با شکست پارس جنوبی لذت بخش خواهد بود.
فرشادپیوس:تمامی بازیها ونتیجه به دست آمده تا به امروز تمام شده است.روز پنجشنبه فقط بازی با پارس تعریفی خواهد بود.پرسپولیس با یک گل واحتمالا دوگل به کل ماجرا پایان خواهد داد.توانایی برانکو جز این نکته چیز دیگری بر زبان نمی آورد.
مجید نامجو مطلق:من شانس قهرمانی پرسپولیس را بیشتر میدانم.
مجید جلالی:شرایط جدول می گوید،پرسپولیس می تواند قهرمان شود.اعتقاد خودم نیز چنین است.
علی کریمی: برای برپایی جشن قهرمانی پرسپولیس لحظه شماری می کنم چون برانکو با تمامی مشکلاتی که پیش رو داشت از پرسپولیس تیمی با شخصیت قهرمانی ساخته است.
نوید کیا: با قهرمانی سپاهان یک شهر به نام اصفهان غرق در شادی خواهد شد.
کربکندی:سپاهان تا اینجا نمایش خوبی داشته است اما در این فوتبال رقم خوردن هر اتفاقی قابل پیش بینی است. سپاهان هم به اندازه پرسپولیس شانس دارد.
علیرضا منصوریان: شاد و مسرور خواهم شد که جام قهرمانی لیگ برتر به فوتبال اصفهان برسد.
غلام پیروانی: مسائل فوتبال را پیگیری می کنم.فعلا وطبق جدول پرسپولیس از شانس بیشتری بر خوردار است.
علی دایی:معمولا هر تیمی که شایسته قهرمانی را دارد به آن دست پیدا می کند.البته نباید از حوادث غیر منتظره غافل شد،اما شرایط جدول می گوید بخت با پرسپولیس بیشتر یاری دارد.