مازیستان: داورها باید ظرفیت خود را بالا ببرند!/با نبود رنجبر مشکلات تیم بیشتر خواهد شد.
مازیستان: داورها باید ظرفیت خود را بالا ببرند!/با نبود رنجبر مشکلات تیم بیشتر خواهد شد.

احمد مازیستان سرمربی تیم نیروی زمینی در نیم فصل اول چهار پیروزی متوالی به دست آورد و زنگ خطری در گوش رقبا نواخت. وی معتقد است در نیم فصل دوم جای خالی رنجبر که با پایان دوران سربازی از این تیم جدا شده، پر نمی شود و مشکلات جدیدی به وجود خواهد آمد.

مازیستان پس از پیروزی ۷۳ – ۷۷ برابر پدافند رعد دزفول در آخرین دیدار نیم فصل اول به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت:” پدافندی ها تیم بسیار خوبی دارند و ما می دانستیم که کار آسانی مقابل این تیم نخواهیم داشت. خوشبختانه توانستیم مقابل این تیم به پیروزی برسیم و به روند بردهای خود ادامه دهیم.”

سرمربی نیروی زمینی درباره پنج فوله شدن گارد راس تیم و همچنین دیسکالیفه شدن مربی نیرو در کوارتر دوم این دیدار گفت:” به نظر من داورها خیلی زود قضاوت کردند و با این قضاوت اشتباه روند تیم ما را بهم زدند. هم اینکه فول سهند امینیان را به اشتباه زدند و همین که بدون دلیل مربی تیم را دیسکالیفه کردند. واقعا باید تاسف بخوریم! داورها باید ظرفیت بالایی داشته باشند. اتفاقی که افتاد فقط یک سوتفاهم بود و نباید در عرض چند دقیقه بازیکن و مربی ما را اخراج می کردند. بدون شک حق با تیم ما بود و داورها با دیسکالیفه کردن امیر قانع همه را عصبانی کردند. به نظر من سوت های نیمه اول به حق نبود اما در نیمه دوم داورها بهتر سوت زدند!”

احمد مازیستان در خصوص عملکرد تیمش در نیم فصل دوم گفت:” ما در تلاشیم تا روز به روز بهتر شویم. اما در نیم فصل دوم رضا رنجبر را در اختیار نخواهیم داشت. چراکه این بازیکن دوران سربازی اش به پایان رسیده و طبق قانون می تواند از تیم خارج شود. بدون شک چای خالی رنجبر را نمی توانیم پر کنیم و مشکلات تیم در نیم فصل دوم بیشتر خواهد شد.”