ماهینی ماندنی شد، انصاری رفتنی!
ماهینی ماندنی شد، انصاری رفتنی!

حسین ماهینی در دیدار مقابل استقلال تهران با ضربه ای آرام رباط صلیبی اش آسیب دید و تحت عمل جراحی قرار گرفت .

این بازیکن در حال حاضر تمرین های خودش را برای بهبود شرایط ادامه می دهد، اما محمد انصاری در دیدار با کاشیما آنتلرز ژاپن رباط صلیبی اش آسیب دید و به تازگی موفق شد تا زانویش را تحت عمل قرار دهد و قادر نیست تا پایان فصل به کمک پرسپولیس بیاید بنابراین نام محمد انصاری از فهرست پرسپولیس خارج می شود اما حسین ماهینی در لیست ماندگار است.
در اواسط دی ماه جلسه ای بین مدیران و داوران لیگ برتر جهت یکپارچگی و پایان اعتراض ها نسبت به داوری انجام خواهد شد.
هدف دستیابی به یکپارچگی در خصوص قضاوت داوران و آگاهی مربیان فوتبال به امر قضاوت است. در نیم فصل لیگ برتر، بیشتر مربیان به مسایل داوری اعتراض داشتند و اعتقاد داشتند که نوع قضاوت ها تاثیرگذار در نتایج بازی ها شده است.

شاید نادری حذف شود
محمد نادری مدافع بلند قامت و ۲۲ ساله سابق تیم تراکتورسازی تبریز که در حال حاضر در تیم کورتریک در لیگ بلژیک توپ می زند در لیست نهایی برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس قرار دارد اما با توجه به داشتن قرارداد این بازیکن با تیم بلژیکی آوردن وی به پرسپولیس کمی مشکل شده زیرا که در مجموع پرسپولیس باید برای خرید این بازیکن مبلغی در حدود ۹۰۰ میلیون تومان خرج کند. اگر پرسپولیس چنین هزینه ای را بکند ممکن است بازیکنان بزرگتر از این تصمیم خرسند نباشد. مشکلات و حواشی خاصی برای پرسپولیس در درست می شود حال باید منتظر ماند و دید تکلیف این بازیکن با پرسپولیس به کجا می رسد.