متخلفانی که سر کوچه قدم می زنند
متخلفانی که سر کوچه قدم می زنند

تیم ملی فوتبال کشورمان خودش را برای مسابقات فوتبال مقدماتی جام جهانی آماده خواهد کرد وقبل از این مسابقات هم مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا را شاهد هستیم.

برنامه بازیهای لیگ قهرمانان آسیا در حالی اعلام شده است که فوتبال داخلی ما هنوز درگیر کرونا است ومتاسفانه هنوز در این عرصه نتوانسته ایم آن قدر خوب عمل کنیم که در فوتبال با آن همه سرمایه وهزینه از تیم های مختلف افراد زیادی دچار بیماری کرونا شده اند .
گفته شده است که در مناطق امن تر از شرق وغرب آسیا این مسابقات متمرکز برگزار خواهد شد اما نکته این که تقریبا در تمام کشورهایی که همزمان با ایران درگیر کرونا شده ورفته رفته فعالیت های همزمان بین آنها وما اتفاق افتاد، ما بدتر از همه عمل کرده ایم .
نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که علت بد رفتار کردن از دیدگاه مردم ما سیستم های دولتی هستند اما دولت اعلام میکند که مشکل از مردم است …بله امروز مردم بهتر از قبل در حال رعایت بهداشت هستند ودلیلش هم روشن است ، غیر از نگرانی ها علت بیشتر استفاده شدن ماسک ها پایین آمدن قیمت آن است .اگر همین امروز هر عدد ماسک ۱۰ هزار تومان قیمت داشت چند درصد از مردم ماسک نمی زدند؟ نکته دیگر این که اگر مردم رفاه بیشتری داشتند آیا به اندازه امروز تلاش می کردند تا از قافله سیر کردن شکم عقب نیفتند ؟
دوستان امروز شمار دستگاه های متخلف دولتی ونیمه دولتی آن قدر زیاد است که باورش سخت است …همین دستگاه های متخلف وزالوزاده های مال مردم خور باعث شده اند تا اقتصاد کشور در معرض خطر قرار گیرد .همین سیستم های خودروساز را ببینید که مدیر گذشته یکی از ۲شرکت عمده خودروساز با تبانی ۲ نماینده مجلس چه کرده وحق چند نفر را پایمال کردند؟ همین تیم های فوتبالی ما …ببینید همین باشگاه پرسپولیس پیش از این مدیر عاملی داشت که این مدیر عامل آن قدر درباره علت تعویض نکردن کالدرون به او گفتیم به جز زبانمان گوش هایمان هم درد گرفت! چقدر گفتیم باید همه پولی که باید به کالدرون بدهیم بعدها باید بیشترش را تاوان بدهیم مضافا بر این که باید تاوان یحیی را هم به تیم سابقش ودستمزد کلانش را هم بپردازیم، درباره بازیکن های خارجی هم همین را گفتیم …اما گوش شنوایی نبود پس مدیر سابق پرسپولیس:
۱-یا آن قدر مدیر بدی بود که همه آن چه ما گفتیم وبه عقل ما میرسید به عقل او نمیرسید
۲-یا از این کارهایش واین سوء مدیریتش انتفاع مالی میبرد .
۳-یا آن قدر ساده بود که فکر میکرد کالدرون شکایت نمیکند واستوکس هم با ورود به پرسپولیس اخلاق ورفتار حرفه ایش تغییر خواهد کرد .

×بله دوستان کرونا ما را آزار داده است .آزار کرونا به علت بی تدبیری وفساد برخی مسئولان بالاتر رفته است …فوتبال به ما نشان داده است چقدر در زمینه مدیریت کلان دولت دچار مشکل هستیم …به ما در مقیاس جامعه ای کوچک نشان داده شده است که برخی از مدیران ما مدیران بد، ساده یا فاسد هستند …تازه این مدیرانی هستند که دمشان گیر نمیکند…ببینید آنها که به جرم های مختلف دستگیر میشوند چه کرده اند که یقه شان به دست عدالت میرسد….