مجمع انتخاباتی که بدون دلیل منتفی شد
مجمع انتخاباتی که بدون دلیل منتفی شد

براساس خبرهای قبلی روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان که چندی قبل اعلام شد قرار بود ساعت ۹۰۳۰ دقیقه سه شنبه ۱۴ ابان ماه مجمع انتخاباتی ورزش هیات های همگانی این استان تشکیل تا با انجام رای گیری از میان چند کاندیدا یکی را بعنوان رئیس جدید این هیات برای چهارسال اینده انتخاب و معرفی نماید.

در این خصوص گویا در ساعت های نزدیک بامداد سه شنبه ببعضی از نامزدها که در دسترس بودند اطلاع می دهند که نشست مجمع انتخاباتی کنسل شده است و روز و ساعت برگزاری ان متعاقبا اعلام می شود؛ اگر چه علت برگزار نشدن مجمع که چه موضوعی باعث بوده است نیز اعلام نشده است.
اکنون ضمن اینکه تاکنون در این چند سال سابقه نداشته است چنین نشستی آن هم چند ساعت قبل از برگزاری ان نمانده و در حالیکه همه امکانات برای انجام اینکار مهیا بوده است بهم بخورد و بنابراین می توان گفت این مسئله یک تصمیم غیر اصولی و اخلاقی در ارتباط با انتخاب رئیس فدراسیون یا یک هیات ورزشی استان محسوب می شود.
به نظر می رسد بار دیگر قصد نشاندن افراد خاصی در مسند ریاست هیات استان را دارند اما آنچه که مورد تاکید ما است انتخاب اصلح شخصی است که با آرای عمومی هیات ها و بدون هیچ اعمال نفوذی انتخاب می شود.

  • نویسنده : رضا گنجاپور - اهواز