محمدی: تمامی ورزشکاران شهریار زمین گرفتند
محمدی: تمامی ورزشکاران شهریار زمین گرفتند

علی محمدی ملی پوش اسبق و عضو شورای شهر شهریار: هر کدام از قهرمانان امکانات نگرفته اند اعلام کنند.

هر کاری شده لطف خدا و انجام وظیفه بوده، منتی نیست اما انتظار ندارم دوستان کم لطفی کننند.

عضو اسبق تیم ملی کشتی فرنگی و شورای شهر شهریار طی گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری البرز ضمن بیان این مطلب در رابطه با برخی گلایه های کشتی گیران این شهرستان مبنی بر اینکه مسئولین کمک چندانی به آنها نکرده اند گفت: هرکدام از آنهایی که چنین ادعایی دارند اینجا حضور پیدا کنند تا به یکایک آنها آنچه را که دریافت کرده اند یادآوری کنم.

محمدی افزود: همانطور که عرض شد بنده به عنوان کسی که به لطف خدا و رای مردم مسئولیت دارم باید هر چه در توان‌دارم برای رفاه حال مردم منطقه انجام دهم.‌ در این میان ورزشکاران مربیان و داوران به عنوان قشر افتخار آفرین جایگاه خاص خود را دارند بر همین اساس هر آنچه که لازم بوده در رابطه با ورزشکاران‌علی الخصوص اهالی کشتی انجام بگیرد انجام شده بنا براین جای گله باقی نیست.

وی ادامه داد: جالب این که عده ای مرا متهم می کنند چون‌کشتی گیر هستم از این قشر بیشتر حمایت می کنم متقابلا کشتی گیران گله دارند که در حق آنها کم کاری صورت گرفته در حالیکه به پاس قهرمانی و تلاش در خور ایشان و مربیان کشتی، شورای شهر بیشترین حمایت را از آنها داشته است.

ملی پوش کشورمان در المپیک ۲۰۰۸ پکن همچنین خاطرنشان کرد: البته این حمایت ها صرفا از طرف من نبوده بلکه همکاران‌ بنده هم کمک کرده اند تا این امر محقق شود.‌ در همین راستا ۷-۸ ورزشکار شاخص بعلاوه چند مربی و مشخصا یک داور بین المللی به تناسب زمین هایی را دریافت کرده اند که حداقل قیمت امروز آنها از ۴۰۰ میلیون تا یک میلیارد و خرده ای است. حالا اینکه چرا برخی دوستان کم لطفی می کنند و حمایت ها را نادیده می گیرند جای تعجب دارد.

این عضو شورای شهر در پاسخ به این پرسش که با توجه به جایگاه رفیع کشتی فرنگی در خطه شهریار آیا امکانات لازم برای تمرین قهرمانان در این منطقه فراهم است، تصریح کرد: شخصا به سبب اینکه سال ها کشتی گرفته ام و این ورزش را با کمترین امکانات پی گیر بودم می دانم برای کسب موفقیت در این رشته نیاز به امکانات کافی داریم به همین دلیل به کمک شهردار محترم و ۹ عضو دیگر اعضای شورا در چند منطقه مختلف سالن های اختصاصی کشتی و چند منظوره برای ورزش ایجاد کرده ایم. اصولا من خودم از ریاست هیات کشتی کناره گرفتم تا بیشتر در خدمت جامعه این ورزش باشم. خوشبختانه رییس هیات فعلی هم یکی از اعضای شورای شهر است که همراهی خوبی با هم داریم. به همین دلیل شرایط برای رشد روز افزون کشتی فراهم است حال اینکه عده ای بخواهند حقیقت را وارونه جلوه دهند امر دیگری است.

گفت و گو از: احمد دباغ