محمدی منش: در نیم فصل دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت/تصمیم به جذب دو بازیکن خارجی داریم
محمدی منش: در نیم فصل دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت/تصمیم به جذب دو بازیکن خارجی داریم

رضا محمدی منش سرمربی تیم پگاه ایران روز گذشته باخت برابر ذوب آهن اصفهان را به دلیل کمبود نیرو و کم تجربگی بازیکنانش دانست.

محمدی منش سرمربی تیم پگاه ایران درباره عملکرد تیم خود در آخرین دیدار نیم فصل لیگ برتر بسکتبال به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت:” بازیکنان ما اغلب تجربه زیادی ندارند و نیمکت مطمئنی نیز نداریم. بازیکنان آغاز کننده برای پگاه فصل گذشته زیر ۵ دقیقه در لیگ بازی می کردند و هنوز به خودباوری نرسیده اند. به نظرم تیم ما بازی به بازی بهتر می شود.”

وی درباره عملکرد تیمش در دیدار برابر ذوب آهن اصفهان گفت:” ما در کوارتر اول و دوم و حتی بخشی از کوارتر سوم پایاپای حریف پیش رفتیم اما در کوارتر چهارم به دلیل کمبود نیرو و کم تجربگی بازیکنان نتوانستیم به پیروزی برسیم. تیم ذوب آهن نیز یک تیم بزرگ و پرمهره است و من بابت تلاش بازیکنانم در کسب امتیاز برابر این تیم از آنها ممنونم ”

محمدی منش درباره پیش بینی اش از عملکرد پگاه ایران در نیم فصل دوم اظهار داشت:”به مسئولین تیم پیشنهاد داده ایم تا در نیم فصل دوم دو بازیکن خارجی اضافه کنیم. هدف ما این بود که در رده پنجم یا ششم جدول بیایستیم و با وجود بازیکنانی که داریم امیدوارم در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشیم.”