از بندر انزلی خبر رسید محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان این شهر به دلیل مشکلات مالی باشگاه یکبار دیگر از سمت مربیگری این تیم استعفا داده است.

خبرگزاری البرز ورزشی/از بندر انزلی خبر رسید محمد احمدزاده سرمربی تیم فوتبال ملوان این شهر به دلیل مشکلات مالی باشگاه یکبار دیگر از سمت مربیگری این تیم استعفا داده است. این اولین بار نیست که احمدزاده از سمت خود کناره گیری می کند، متاسفانه اینک باشگاه ملوان علی رغم آنهمه سوابق و افتخار آفرینی ها در سطح فوتبال گیلان و ایران چند سالی است که در بحران مالی فراوانی دست و پا می زند، هیچ کسی هم نیست که به فکر رفع مشکلات مالی ملوان و نیز تیم سپیدرود رشت تنها نماینده فوتبال گیلان در رقابت های لیگ برتر کشورمان باشد.
تیم سپیدرود با مربیگری علی کریمی چه سال گذشته و یا امسال همیشه با فراز و نشیب فراوانی روبرو شده است البته خداداد عزیزی ابتدا مربیگری سپیدرود رشت را در اوایل شروع رقابت های امسال لیگ برتر بر عهده داشت اما تیم آن زمان خداداد از سه بازی انجام شده در نیم فصل اول لیگ برتر فقط یک امتیاز کسب کرده بود به همین دلیل علی کریمی بار دیگر سکان هدایت این تیم پرطرفدار شهر رشت را بر عهده گرفت. متاسفانه کریمی مدتی پیش بعد از باخت سپیدرود در شهر مقدس مشهد برابر پدیده مشهد یکبار دیگر از سمت مربیگری سپیدرود استعفا داده تا بدین ترتیب نادر دست نشان جایگزین کریمی شود. در حال حاضر تیم ملوان در مکان دهم جدول لیگ دسته اول قرار دارد و سپیدرود در رده پانزدهم لیگ برتر است، از قضا این دو تیم شهرستانی همچنان در خطر سقوط قرار دارند. بازیکنان ملوان طوماری به فرمانداری و به بخشهای دیگر دولتی و ورزشی انزلی و استان گیلان ارسال کرده اند تا شاید مسوولان ذیربط شهر و استان به فکر مرتفع ساختن مشکلات مالی ملوانان شمال باشند. البته فعلا علاوه بر محمد احمدزاده که از سمت مربیگری ملوان استعفا داده است مازیار زارع مربی و یکی دیگر از دستیاران احمدزاده در کادر فنی تیم ملوان نیز به خاطر عدم دریافت بخشی از مطالبات معوقه امسال خود از باشگاه ملوان مثل احمدزاده از مربیگری ملوان کناره گیری کرده است. حال چند روز به ایام عید نورو سال جدید باقی مانده است اما متاسفانه نمایندگان قدیمی و سرشناس استان گیلان کماکان با بحران مالی روبرو هستند.

  • نویسنده : حسن امامقلی