فرانک پرتوآذر دوچرخه سوار ایرانی که در اردوی آلمان بسر می برد، مردادماه در مسابقات کوهستان قهرمانی آسیا در لبنان شرکت خواهد کرد تا بخت خود را برای راهیابی به بازی های المپیک بیازماید.

مرجان محمودی نایب رئیس فدراسیون بانوان با اعلام این خبر به البرز ورزشی گفت: امیدوار هستم پرتو آذر در لبنان بتواند امتیازات خوبی را برای کسب سهمیه المپیک کسب کند.
محمودی درباره مشکلاتی که برای پرتوآذر در مسابقات اروپایی پیش آمده است گفت: مشکل دوچرخه وی برطرف شد، فدراسیون پیش از مسابقات کمک نقدی به وی کرده بود و کمیته ملی المپیک نیز قول داد نگاه ویژه ای به خانم پرتو آذر داشته باشد.
نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری درباره سمیه یزدانی دیگر بانوی دورچرخه سوار ایرانی هم که در مسابقات اخیر قهرمانی آسیا در ازبکستان مدال برنز گرفته است نیز گفت سرگرم رایزنی هستیم تا وی را به یکی دو تور که در آسیا برگزار خواهد شد اعزام کنیم تا بتواند برای سهمیه المپیک اندوخته هایی را به دست آورد.
مرجان محمودی درباره دیگر برنامه های دوچرخه سواری بانوان نیز گفت: مسابقات جام رمضان روی پیست را داریم و می خواهیم هرچه زودتر نفراتی را مهرماه برای شرکت در رقابتها پیست قهرمانی آسیا انتخاب کنیم.

  • نویسنده : مرجان بنی یعقوب