اگر احوالپرس مسعود نیستند، لااقل نمک به زخم ما نپاشند. این کمال بی انصافی است که گفته شود شکستگی دست اسماعیل پور ساختگی است!

محمود اسماعیل پور ضمن اظهار گلایه و دلخوری از برخی بی انصافی ها در حق فرزندش مسعود طی گفت و گو با خبرگزاری البرز عنوان کرد: بعضی ها که زحمت کشتی را نکشیده اند فکر می کنند دست مسعود اسماعیل پور در منزل شکسته در حالی که مربیان تیم ملی می دانند وی در مسابقات بین المللی اوکراین آسیب دیده بود و بعدها در بیمارستان شهر ساری عمل کرد اما چون عمل موفقیت آمیز نبود، بعدا استخوان اضافه آورد و همین امر باعث مشکل شد.
وی افزود: باور کنید مسعود اصلا نمی خواست موضوع رسانه ای شود به همین دلیل مدت ها این قضیه را علنی نکرد تا اینکه دوستان او مسئله را به رسانه ها گفتند. بعضی ها چنان بی انصافی می کنند که گویی مسعود اصلا کشتی گیر نبوده و مدال جهان و آسیا ندارد در حالیکه این افراد انگشت وی هم نمی شوند. متاسفانه هیچ کدام از مربیان تیم ملی هم یادی از این ملی پوش نکردند. همه را به اردو دعوت کردند الا اینکه به پاس زحمات گذشته از مسعود هم یادی کرده باشند. این درست که دست وی آسیب دیده و نمی تواند در اردوها حضور پیدا کند اما چه خوب بود یک تماسی با او می گرفتند و احوالپرسش می شدند.
این مربی سازنده استان مازندران در ادامه تصریح کرد: به فرض که من مربی سازنده، آدم خوبی نیستم و سن و سالم اجازه نمی دهد تا یادی از من بکنند. مسعود که جوان است چرا از او سراغی نمی گیرند. این همه قهرمان جهان و المپیک پیش من تمرین کرده اند اما متاسفانه از جمع آنها هم فقط عده ای مثل یزدانی ها حال مرا می پرسند. هیات جویبار و استان که اصلا فراموش کرده اند. حدود ۳۰ سال از ۴ بعد از ظهر تا ۱۲ شب در باشگاه تمرین داده ام، حاصل کار این است و قدر زحمات مرا چنین می دهند. توقعی از کسی نیست اما انتظار هم ندارم که بی انصافی کنند. مسعود که از نونهالان تا بزرگسالان کشتی گرفته و این همه عناوین ریز و درشت کسب کرده، چه نیازی به خودنمایی دارد که برخی افراد به خود اجازه می دهند در قبال یک عنواندار جهان چنین سخنان ناروایی را بر زبان آورند؟

  • نویسنده : احمد دباغ