محمود اسماعیل پور: بعضی ها چشم دیدن مرا ندارند
محمود اسماعیل پور: بعضی ها چشم دیدن مرا ندارند

نه تنها در محل برگزاری مسابقات جام باشگاه های کشتی آزاد جهان حضور نداشتم بلکه 6-5 سال است که خانه نشین هستم و جایی نمی روم. در واقع شرایطی فراهم شده که به اصطلاح ما را بایکوت کرده اند.

محمود اسماعیل پور در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی ضمن بیان مطلب بالا اضافه کرد: تاکنون با ۵ هیات مختلف کار کرده ام و نتیجه فعالت من در کشتی برای همه روشن است، اما برخی آقایان چشم دیدن مرا ندارند. این همه کشتی گیر و قهرمان تحویل جامعه ورزش داده ام اما فضایی ایجاد شده که کشتی گیر اجازه ندارد برای تمرین پیش من بیاید.
وی افزود: سال های طولانی است که زندگی خودم را وقف کشتی در شهر جویبار کرده ام دوست دارم به شهر و دیارم خدمت کنم، اما گویا برخی دوست ندارند تلاش های من به بار بنشیند هر چند خوشبختانه تاکنون قهرمانان زیادی را تحویل جامعه کشتی داده ام و عملکرد مربیگری من روشن است وقتی زحمات و تلاش های امثال بنده مورد توجه قرار نمی گیرد و احترامی که باید در حق یک مربی قائل نمی شوند، طبیعی است رغبتی برای حضور در مراسم و مسابقات به وجود نمی آید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: بحث مربیان قهرمان را مطرح می کنند و در یک بدعت بدی که گذاشتند تنها امکان حضور مربیان دارای مدال آسیا و جهان را در تیم ملی پیش کشیدند، در حالی که زحمات اصلی بر دوش مربیان سازنده و قهرمان پرور است. ما قهرمان جهان نبودیم اما قهرمانان جهان زیادی ساخته ایم در حالی که جایی در تیم ملی نداریم.