با بهزاد داداش زاده هافبک سابق تیم پرسپولیس و استقلال تهران به گفت و گو پرداختیم

خبرگزاری البرز ورزشی/داداش زاده در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس تهران بازی کرده است. وی پس از بازی در پیام مشهد و ذوب آهن به استقلال تهران آمد به مدت چهار سال در آن تیم توپ زد و با استقلال تهران قهرمان لیگ و جام حذفی ایران شد. داداش زاده در مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۴ نیز عضو ثابت تیم ملی ایران بود.

نظر شما در مورد بازی امروز استقلال مقابل العین چیست؟

لیگ قهرمانان آسیا با لیگ داخلی کشورمان فرق می کند. استقلال و پرسپولیس و ذوب آهن نماینده های ایران در این دوره هستند و باید تمام تلاششان را بکنند تا موفق باشند. استقلال امروز در ورزشگاه آزادی میزبان است پس با توجه به بازی گذشته قطعا باید خود را از قعر جدول کند و به سه امتیاز مهم دست یابد.
هواداران استقلال عاشق تیمشان هستند و امروز فقط و فقط برای پیروزی به ورزشگاه پا می گذارند.

در حال حاضر با توجه به بازی نخست مقابل الدحیل روحیه تیم چگونه است؟

روحیه استقلال بهتر از پرسپولیس است، پرسپولیس با توجه به فشردگی مسابقات روحیه ضعیف تری داردو استقلال با توجه به شرایط میزبانی روحیه فوق العاده ای دارد و با همین روحیه به مصاف رقیب سرسخت خود می رود.

آیا شفر ترس از بازی الدحیل را امروز همراه خواهد داشت؟

مربیان خارجی را با مربیان داخلی مقایسه نکنید؛ آنها خیلی حرفه ای هستند. شفر حتما بدون ترس و با یک برنامه ریزی دقیق و سنجیده شده منتظر شروع مسابقه است تا بتواند به بهترین وجه ممکن از بازی لذا ببرند و دل هواداران را شاد کند.

نقطه ضعف و قدرت تیم العین را می شناسید؟

معمولا تیم های حوزه خلیج فارس بیشتر سعی در تقویت خطوط حمله ای خود دارند و در این منطقه هم خریدهای خوبی را انجام می دهند. اما به خطوط دفاعی خود توجه ندارند و از آنجا لطمه می خورند. استقلال امروز نباید اجازه دهد که العین تهاجمی بازی کند.