مربی ایرانی تیم کشتی ترکیه در جام باشگاههای جهان:نحوه قضاوت ها باعث جنجال شد
مربی ایرانی تیم کشتی ترکیه در جام باشگاههای جهان:نحوه قضاوت ها باعث جنجال شد

تیم کشتی بیوک شهیر با سودای کسب عنوان قهرمانی جام باشگاههای جهان به ایران آمده بود اما انصافا مهره چینی و اقتدار تیم بیمه رازی چنان بالا بود که نتوانستیم نتیجه بگیریم.

مجید دیارمند مربی ایران تیم کشتی ترکیه که در هر دو مسابقه تیم های آزاد و فرنگی اعزامی ترکیه در جام باشگاههای جهان حضور داشت طی گفت و گو با خبرگزاری البرز با اشاره به اتفاقات و درگیری مربیان این تیم و سینا صنعت اظهار داشت: قضاوت ضعیف داوران و حرکت ناشایست مربی تیم سینا صنعت در حمله به مربی ترکیه موجب بروز تشنج شد بطوری که رییس فدراسیون کشتی ترکیه که تماشاگر ویژه مسابقات بود قصد داشت تیم را از مسابقه بیرون بکشد که با توضیحات من مبنی بر اینکه این کار باعث خواهد شد احتمالا در مسابقات جام تختی که رنکینگ اتحادیه جهانی است حضور پیدا نکنیم. در نهایت ایشان کوتاه آمد و با پادرمیانی من موضوع فیصله پیدا کرد.
وی در رابطه با ناکامی نامداران کشتی فرنگی ترکیه طی مسابقات اردبیل اظهار کرد: همانطور که شما اشاره کردید، با وجود حضور چهره هایی چون متهان باشار،آتاکان یوکسل، جنگ ایلدیم، اکرم اوزترک و رضا کایالپ که عنوانداران جهان و المپیک هستند انتظار داشتیم فینال را با تیم بیمه رازی برگزار و حتی قهرمان شویم اما متاسفانه برخی ناداوری ها روحیه تیم را دچار تزلزل کرد البته ناگفته نماند کشتی گیران مطرح ترکیه از آمادگی کافی برخوردار نبودند. آنها خود را برای مسابقات مهم به اوج می رسانند.
دیارمند در خصوص حضور تماشاگران اردبیل اظهار داشت: مدت ها بود این تعداد تماشاگر ندیده بودیم واقعا برای قهرمانا سخت است در چنین میادینی کشتی بگیرند.در هر حال کشتی گیران ایران خوب تلاش کردند و مزد زحماتشان را گرفتند و من به عنوان یک ایرانی به قهرمانان کشورم افتخار می کنم.

  • نویسنده : احمد دباغ