مردان سال والیبال ایران
مردان سال والیبال ایران

انتخاب بهترین بازیکنان سال والیبال ایران و نظرخواهی از کارشناسان در اینباره ادامه دارد و امروز با نقطه و نظرهای دو تن از مربیان بین المللی در این باره آشنا می شویم.

محمدرضا دامغانی؛ بازیکن و مربی سابق تیم ملی:

مرد سال: امیر غفور؛ به خاطر اینکه در باشگاهی بازی می کند که قهرمان باشگاه های جهان شده و او کنار فوق ستاره های والیبال دنیا توپ زده است، در سطح ملی کم نظیر بوده و حیف که مصدومیت به هنگام وی را اذیت کرده است.

پدیده: در این باره خیلی فکر کرده ام، شاید پوریا یلی یک پدیده باشد که مهره ای ارزشمند برای تیم ملی بود و تا حدود زیادی جای امیر غفور را پر کرده است.

مصطفی کارخانه مربی سابق تیم های ملی والیبال:

مرد سال والیبال ایران: بازیکنان بسیار خوبی در سطح ملی داریم، پوریا فیاضی، میلاد عبادی پور که یکی از با ثبات ترین بازیکنان والیبال ما بود، سید موسوی و سعید معروف، این دو بازیکن به ویژه تاثیرگذار تمرین ها در رویدادهای ملی بوده اند اما اگر بخواهیم مرد سال برگزینیم، رای من به سید موسوی است او در تمام میادین مهم تیم ملی اثرگذاری غیرقابل انکاری داشته است.

پدیده والیبال ایران: متاسفانه مدتی بیمار بودم و نتوانستم همه مسابقات را زیرنظر بگیرم ولی تا آنجا که تعقیب کرده ام، پدیده ای در والیبال کشور ندیده ام.