هر اندازه آرامش در کشتی برقرار باشد به نفع این ورزش و در موفقیت آینده آن تاثیرگذار خواهد بود.

نایب قهرمان المپیک با بیان این مطلب به خبرگزاری البرز گفت: هرکدام از بزرگان کشتی که رای اعضای مجمع را کسب کرد باید همه او را حمایت کنند تا ورزش اول کشور در میادین بزرگ جهان و المپیک موفق شود. امروز کشتی بیش از هر زمان دیگری به آرامش نیاز دارد. ما گوش شکسته ها باید وجهه خودمان را حفظ کنیم تا دیگران نیز احترام کشتی را حفظ کنند.
مسعود مصطفی جوکار اضافه کرد: کسی حق اهانت به کشتی گیران و کاندیداها را ندارد. انتقاد اشکالی ندارد اما اگر قرار باشد پا را از حیطه معمول فراتر بگذاریم دودش به چشم کشتی می رود. امیدوارم مسئولین ورزش هرچه زودتر زمان برگزاری انتخابات را اعلام کنند تا حاشیه ها بر چیده شود. باور کنید اگر مشکلات و بلاتکلیفی تداوم داشته باشد در مسابقات جهانی و المپیک ضربه می خوریم.
نایب رییس هیات کشتی استان همدان در پاسخ به این پرسش که وعده هایی که در خصوص برنامه ریزی جهت بهبود اوضاع کشتی استان داده بودید به کجا ختم شد، اظهار داشت: خوشبختانه پس از انتخاب حمیدرضا یاری به عنوان رییس هیات کشتی استان همدان تلاش کردیم . پیشبرد اهداف را با انتخاب چهره های شاخص در مسئولیت های فنی در دستور کار قرار دهیم. بر همین اساس عباس بیگلر بیگی را به عنوان مربی خردسالان و پهلوانک ها، جلال لطیفی را به عنوان مربی نونهالان، محمد سلطانی را مربی نوجوانان، برای رده سنی جوانان هم صادق گودرزی را در نظر گرفته بودیم که ایشان به سبب مشغله ای که تهران دارد عذر خواست و علی محمد مالمیر جایگزین ایشان شد. سعید ابراهیمی را به عنوان سرمربی امید و بزرگسالان و مسعود نوروزی را به عنوان مربی پیشکسوتان معرفی کردیم. ضمن اینکه مهرداد سعدی نژاد مسئولیت بدنسازی تمام رده های سنی را بر عهده خواهد داشت.
ایشان در رابطه با نقش میثم مصطفی جوکار در کشتی همدان تاکید کرد: میثم هنوز در خصوص ماندن یا خداحافظی از دنیای قهرمانی تصمیم نگرفته، ۵ سال است که نامه اشتغال وی به رییس جمهور هنوز به نتیجه نرسیده و او همچنان بیکار است. پس از قهرمانی در جام جهانی آمریکا و بازی های آسیایی، استاندار وقت وعده اهدای یک باب منزل را به میثم داده بود که آن هم محقق نشد. امیدوارم مسئولین استان پی گیر رفع مشکلات وی باشند.