مطهری: برخی افراد از بیرون سنگ اندازی می کنند
مطهری: برخی افراد از بیرون سنگ اندازی می کنند

حمید مطهری مربی تیم پرسپولیس که دستیار گل محمدی است و با پرسپولیس مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته با خبرگزاری البرز ورزشی به گفت و گو پرداخته است.

با قهرمانی پرسپولیس فاصله چندانی نیست؟

درست است که قهرمانی پرسپولیس تقریبا مسجل شده، اما نباید مغرور شویم و با صد درصد توان بازیهای باقی مانده را پشت سر بگذاریم.

با وجودی که پرسپولیس سه دوره قهرمان لیگ شده گویا از مشکلات فراوانی رنج می برد؟

ما از درون مشکلی نداریم، اما خارج از تیم خیلی ها سنگ اندازی می کنند. گروهی در حال تخریب پرسپولیس هستند و هر روز از خودشان لیست مازاد درست می کنند. هر روز از خودشان یکی را خارج و یار جدید را وارد می کنند تا روحیه تیم تخریب شود. البته ما حواسمان جمع است و خوب می دانیم که تخریب کننده ها چه افرادی هستند.

در پایان فصل تغییراتی در پرسپولیس نخواهید داشت؟

هر تیمی در پایان فصل با تغییرات مواجه خواهد شد، ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم، سیاست کلی باشگاه حفظ سرمایه ها بوده و در کنارش اضافه کردن بازیکنان جدید برای پر کردن جای خالی در اولویت قرار دارد.

برای جانشینی بیرانوند چه کسی را در نظر خواهید داشت؟

در غیاب بیرانوند، رادو مرد اول دروازه تیم پرسپولیس است. طبیعی است که رادو باید رقیبی در کنار خود داشته باشد تا با افت مواجه نشود.قطعا در این رابطه جلساتی بین کادر فنی و سرپرستی برگزار خواهد شد.

مشکلات مالی باشگاه و اتفاقات اخیر که ناراحتی بازیکنان و مربیان را در پی داشت، به کجا انجامید؟

بسیاری از تیم ها با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند که پرسپولیس هم یکی از آنهاست. باید تلاش مان را دوچندان کنیم تا مشکلات را هرچه سریعتر مرتفع کنیم. تمرکز ما روی قهرمانی تیم پرسپولیس است و دوست داریم بازیهای باقیمانده را با پیروزی پشت سر بگذاریم تا لذت قهرمانی دوچندان شود.