معرفی کادر فنی تیم یزد در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور
معرفی کادر فنی تیم یزد در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور

روز گذشته جلسه ای با حضور دکتر پهلوانیان مدیرکل صداوسیمای استان , دکتر هاشمی معاونت اداره کل ورزش و جوانان، صدقی ریاست هیات کشتی استان، استاد ذاکریان عضو هیات رئیسه، ملک زاده نایب رئیس امور اجرایی، رفوگر نایب رئیس امور فنی، بایرام زاده نایب رئیس امور بانوان، غریب گشته قهرمان کشتی بانوان آسیا و جهان، کدخدازاده داور بین المللی کشتی، جمعی از پیشکسوتان و مسئولین کمیته های آقایان و بانوان کشتی استان با کادر فنی تیم کشتی یزد در لیگ برتر در سالن اجتماعات صداوسیمای مرکز یزد برگزار شد.

در این جلسه ملک محمد بویری از مربیان بنام کشتی فرنگی کشور و سرمربی چند دوره اخیر تیم سینا صنعت ایذه خوزستان که با این تیم سابقه قهرمانی باشگاه های جهان را در کارنامه دارد و سال پیش نیز با تیم سینا صنعت به مقام نایب قهرمانی کشور رسیده بود به عنوان سرمربی تیم یزد در لیگ برتر کشتی فرنگی کشور معرفی شد.

همچنین سیدعلی رفوگر از مسئولین اسبق فدراسیون کشتی و یادگار مرحوم استاد سیدجواد رفوگر رئیس سابق فدراسیون به عنوان سرپرست و مسعود نهاوندی نیز به عنوان کمک مربی , تیم یزد را در لیگ برتر همراهی می کنند.

از دیگر چهره های شاخص کشتی فرنگی کشور که در بیستمین دوره لیگ برتر تیم یزد را همراهی خواهد کرد استاد بهرام مشتاقی است که به عنوان مدیر فنی تیم معرفی شدند.

لازم بذکر است در خلال این جلسه در کنار معرفی کادر فنی تیم , تفاهمی مابین هیئت کشتی استان و صداوسیمای مرکز یزد جهت توجه هرچه بیشتر این نهاد به کشتی یزد و پخش مسابقات تیم یزد در رقابت های لیگ برتر صورت گرفت و دکتر پهلوانیان ریاست محترم این سازمان نوید همکاری صداوسیما با کشتی یزد را به خانواده کشتی دادند.

در پایان لوحی به رسم سپاس از طرف ریاست هیئت کشتی استان بابت پوشش بسیار عالی و پخش مستقیم شبکه تابان از میزبانی یزد در فینال مسابقات لیگ برتر کشتی در آبان ماه سال گذشته به ریاست صداوسیمای یزد اهدا شد.