مهرابی: استمرار و اقتدار، ضامن قهرمانی بازار بزرگ ایران بود
مهرابی: استمرار و اقتدار، ضامن قهرمانی بازار بزرگ ایران بود

هدف ما کسب عنوان قهرمانی لیگ باشگاه های کشتی فرنگی ایران بود که با اقتدار کامل به آن دست پیدا کردیم.

مدیر و سرپرست تیم های ورزشی بازار بزرگ ایران در گفت و گو با خبرگزاری البرز خاطرنشان کرد: ما در حالی قهرمان بلامنازع لیگ شدیم که در طول مسابقات رفت و برگشت هیچ باختی نداشتیم و تمام رقبا را با اقتدار شکست دادیم.

کیومرث مهرابی افزود: رمز موفقیت ما در طول ۵ دوره قهرمانی لیگ با تیم بیمه رازی و بازار بزرگ ایران حضور مستمر در کوران مسابقات لیگ و اقتدار در برنامه ریزی، پشتیبانی، عمل به وعده و جلب اعتماد قهرمانان و مربیان بوده که حاصل آن در مسابقات لیگ و جام باشگاه های جهان نمود پیدا کرده است.

وی در پاسخ به این پرسش که کمیت و کیفیت لیگ کشتی فرنگی امسال را چگونه ارزیابی می کنید، اظهار داشت: ما به عنوان دست اندرکاران تیم بازار بزرگ کار خودمان را به نحو احسن انجام دادیم و قهرمان شدیم. هدف مان قهرمانی بود که به آن دست پیدا کردیم. برنامه ریزی و ایجاد ساز و کار لازم برای برگزاری مسابقات لیگ با متولیان مربوطه است. البته که ما نیز علاقه مندیم مسابقات با شکوه هر چه تمام برگزار شود. تماشاگران از رقابت ها استقبال خوبی داشته باشند و رسانه ها انعکاس اخبار مسابقات را به نحو مطلوب انجام دهند. سال گذشته و مسابقات جام باشگاه های جهان در اردبیل را به خاطر دارید نزدیک به ۱۰ هزار نفر به سالن آمده بودند و هزاران نفر فرصت حضور در محل مسابقات را پیدا نکردند. بدیهی است برگزاری مسابقات با این شرایط تا اینکه تماشاگر کافی نداشته باشیم و استقبال خوبی صورت نگیرد تفاوت می کند.

وی در رابطه با این سوال که شما یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم های زیر نظر خودتان را تداوم حضور در عرصه مسابقات لیگ ارزیابی کردید اما این امر در مورد دیگر تیم ها مصداق ندارد، تاکید کرد: تیم های بیمه رازی و اکنون بازار بزرگ ایران در یک مسیر، با یک شیوه مدیریت و حضور مستمر در مسابقات توانسته اند توفیقات فراوانی را به دست آورند. از سال گذشته تنها تیم های سینا صنعت و شهدای مدافع حرم قم در مسابقات حضور داشتند تضمینی وجود ندارد که ۵ تیم دیگر سال بعد هم در مسابقات حضور داشته باشند. در لیگ کشتی آزاد هم تنها تیم ما و ستارگان ساری از سال قبل در میدان حضور دارند. انتظار ما به عنوان مدعی درجه یک قهرمانی لیگ آن است که باشگاه ها و تیم های قدرتمندی در مسابقات شرکت کنند تا هیجان مسابقات به اوج برسد. به هر حال امیدواریم برای سال آینده شرایطی فراهم شود که پای باشگاه های معتبر به لیگ برتر کشتی باز شود.

مهرابی در پایان تصریح کرد: ما از هم اکنون به فکر تقویت تیم کشتی فرنگی برای حضور قدرتمندانه در جام باشگاه های جهان هستیم. عملکرد سال های گذشته ما پشتوانه فعالیت های امروز است. تعهد، حمایت و خوش قولی مسوولین بیمه رازی و بازار بزرگ ایران باعث شده تا کشتی گیران و مربیان با رضایت و رغبت با ما همکاری کنند.