میثم میرزایی: از کادرفنی تا بازیکنان پترو برای برد می جنگند!
میثم میرزایی: از کادرفنی تا بازیکنان پترو برای برد می جنگند!

میثم میرزایی سنتر ملی پوش تیم پتروشیمی بندرامام قبل از دیدار حساس پترو و شیمیدر از هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال نتیجه این بازی را غیرقابل پیش بینی می داند و می گوید بازی بسیار دشواری است اما ما می خواهیم پیروز میدان باشیم.

سنتر تیم پتروشیمی بندرامام در خصوص عملکرد این فصل تیمش به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: “پتروشیمی از بازیکنان خوبی بهره می برد که با یکدیگر هماهنگ هستند. ما امسال را با قهرمانی در جام باشگاه های آسیا شروع کردیم که آغاز بسیار خوبی برای ما بود. اکنون نیز پتروشیمی همه تمرکزش را برای قهرمانی در لیگ گذاشته است.”

وی درباره بازی دور رفت مقابل تیم شیمیدر گفت:” بدون شک سخت ترین بازی در لیگ برای ما مقابل شیمیدر اتفاق افتاد. متاسفانه شروع بدی داشتیم اما رفته رفته بهتر شدیم و هماهنگی لازم را به دست آوردیم و توانستیم پیروزی را از آن خود کنیم.”

میرزایی در خصوص بازی برگشت در تهران گفت: “برنده این دیدار را نمی توان پیش بینی کرد. بازی بسیار سختی است و شیمیدر برای جبران بازی رفت به میدان خواهد آمد. در تیم ما نیز از کادرفنی تا بازیکنان همه برای برد می جنگیم و نهایت تلاش خود را می کنیم تا پیروز میدان باشیم و به روند بردهای خود ادامه دهیم.”

سنتر تیم ملی در خصوص اینکه آیا می توان پتروشیمی را قهرمان لیگ دانست گفت:” نمی توانیم پیشاپیش راجع به قهرمانی صحبت کنیم. پارسال هم چنین شرایطی داشتیم و همه راجع به قهرمانی پترو صحبت می کردند اما در پلی آف همه چیز تغییر کرد و اتفاقاتی افتاد که ما به فینال نرسیم. با این حال هدف تیم ما قهرمانی است و برای قهرمانی تلاش می کنیم.”

میرزایی در خصوص دو دیدار پیش روی تیم ملی بسکتبال ایران در اسفندماه گفت:” صعود ما به جام جهانی نزدیک به صد در صد است. از این رو کسب پیروزی در بازیهای پنجره ششم انتخابی جام جهانی اهمیت زیادی برای ما دارد. از اینکه دو بازی برابر ژاپن و استرالیا در خانه و با حضور تماشاگران برگزار می شود انگیزه خوبی برای ماست و امیدوارم بتوانیم در کنار هواداران جشن صعود به پا کنیم.

  • نویسنده : کیانا شادرو