نشست برانکو با عرب
نشست برانکو با عرب

داود ندرپور قرار است امروز نشستی بین ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم برگزار شود. قرار است در این نشست در خصوص نقل و انتقالات گفت و گویی داشته باشند. جای خالی در تیم ملی طبق فهرست اعلام شده از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، ۴ […]

داود ندرپور
قرار است امروز نشستی بین ایرج عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم برگزار شود. قرار است در این نشست در خصوص نقل و انتقالات گفت و گویی داشته باشند.

جای خالی در تیم ملی
طبق فهرست اعلام شده از سوی کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، ۴ پرسپولیسی در این لیست قرار دارند. علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی، مهدی ترابی و علی علیپور نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند.
اما در این بین نام بازیکنانی مانند سیامک نعمتی که قابلیت بازی در چند پست را دارد و شجاع خلیل زاده که یکی از مستحکم ترین مدافعان حال حاضر لیگ برتر است و همچنین کمال کامیابی نیا که جزء بهترین هافبک های دفاعی به شمار می آید در این لیست واقعا خالی است!

همه در تعطیلات، پروفسور به دنبال تیم
در شرایطی که اکثر تیم ها و مربیان لیگ برتر در تعطیلات نیم فصل به سر می برند اما سرمربی تیم پرسپولیس به دنبال بستن تیم و تمرین دادن بازیکنان پرسپولیس و برگزاری ارودی نیم فصل در قطر است. البته برانکو پنجشنبه هم به تعطیلات خواهد رفت.

از آخرین شکست پرسپولیس ۲۶۳ روز می گذرد
آخرین شکست پرسپولیس در دیدارهای خانگی به ۹ فروردین ۱۳۹۷ مقابل سایپا برمی گردد که سرخپوشان با نتیجه دو بر یک بازی را واگذار کردند.
از آن روز تاکنون ۲۶۳ روز گذشته و البته با توجه به تعطیلات طولانی مدت لیگ به دلیل برگزاری جام ملت های آسیا این عدد از ۳۰۰ روز هم عبور خواهد کرد.