نشست محمد تقوی با تراکتورسازی برای برپایی اردو در ترکیه
نشست محمد تقوی با تراکتورسازی برای برپایی اردو در ترکیه

محمد تقوی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز طی روزهای آینده نشست خصوصی با زنوزی مالک این باشگاه خواهد داشت دلیل انجام این جلسه به خاطر برگزاری اردوی آماده سازی آینده تیم تراکتورسازی در ترکیه و همچنین نحوه جذب تعدادی از بازیکنان خارجی در تراکتورسازی خواهد بود.

شنیده ایم باشگاه تراکتورسازی این روزها سخت در صدد استخدام چهار الی پنج بازیکن جدید برای تقویت تیم فوتبال باشگاه خود در رقابت های نیم فصل دوم لیگ برتر است.
از سوی دیگر شنیده ها حاکی است که اروین و آنتونی استوکس دو بازیکن خارجی تراکتورسازی تبریز بعد از کریسمس ۲۰۱۹ از ایرلند به ایران و تبریز برمی گردند تا در تمرینات آماده سازی تراکتور برای همراهی این تیم در نیم فصل دوم لیگ برتر حضور پیدا می کنند.
اروین و آنتونی استوکس دو بازیکن خارجی تراکتورسازی در چند بازی قبلی این تیم و قبل از پایان نیمه اول لیگ امسال حضور نداشتند و غیبت این دو بازیکن ایرلندی در باخت خانگی تراکتورسازی مقابل فولاد خوزستان در هفته آخر این دوره از رقابت ها کاملا مشهود بوده است.

دو بازیکن آسیایی در تیم پرشورها
باشگاه تراکتورسازی تبریز این روزها سخت در تلاش است تا دو بازیکن خارجی جدید را هم به فهرست دیگر بازیکنان قبلی باشگاه خود اضافه کند.
از قضا دو بازیکن جدید تراکتورسازی از کشور عراق و یکی از شرق قاره آسیا خواهند بود تا در نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر ایران به فهرست تیم پرشورها اضافه شوند.

قوچان نژاد، شاید هرگز !
مدتی است که زمزمه حضور احتمالی رضا قوچان نژاد ملی پوش خراسانی الاصل تیم فوتبال آیوئل قبرس در تراکتورسازی تبریز به گوش می رسد.
اما انتقال قوچان نژاد از تیم آیوئل به تراکتورسازی مبلغی معادل دو هزار یورو برای این باشگاه تبریزی آب خواهد خورد. به همین دلیل احتمال کوچ قوچان نژاد به تراکتورسازی بعید به نظر می رسد.
باشگاه تراکتورسازی بعد از به خدمت گرفتن اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی سخت به دنبال جذب قوچان نژاد برای همراهی تیم پرشورها در نیم فصل دوم لیگ برتر باشگاه های کشورمان است ، این در حالی است که باشگاه تراکتورسازی به جای جوانگرایی در تیم فوتبال خود در پی استخدام بعضی از پا به سن گذاشته فوتبال است در صورتی که سابقه نشان داده جوانان تبریزی استعداد درخشانی از فوتبال دارند، از کریم باقری گرفته تا دین محمدی و … نمونه های بارز این ادعا هستند. تراکتورسازی بعد از تیم های سپاهان اصفهان، پدیده مشهد ، پرسپولیس در مکان چهارم جدول رده بندی نیم فصل اول لیگ برتر قرار گرفته است.