فوتبال کشور برای احیا دوباره و تحول در تمامی مقاطع نیاز دارد تا به نونهالان و کسب استعدادهای ناب توجه کرده و در این رده سرمایه گذاری کند.

خبرگزاری البرز ورزشی/تیم نونهالان باتیس که در فصل جاری در دسته دوم فوتبال تهران به مقام قهرمانی رسید و جواز حضور در دسته یک را بدست آورد ،با تلاش حجت الله عزیزی مالک باشگاه و حضور علی غلامی در کسوت سرمربیگری و کادر همراهوخود گام اول را محکم برداشت.
این تیم در سال آینده در رده های نوجوانان و جوانان هم در دسته اول حضور فعال دارد.مدیرفنی باشگاه حبیب گودرزی و مربی آکادمی میثم فلاحت پیشه است.

اسامی تیم نونهالان به شرح زیر است:
استاده از راست:علی فرکامه،مهدی پژمان،رامتین احسانی ،علیرضا کارخانه،امیر مهدی اقدسی،مهدی سلیمانی ،آرین محمدخانی ،سینا محمدی ،آرمین محمدخانی ،سبحان جمالی و امیر رضا مردانی.
ردیف وسط از راست:علیرضا بخشعلی،محمد امین حبیبی ،شایان قضایی،محمد حامی نجفی،سید مهدی میر باقری ، علی نجفی (سرپرست)،امیر حسام گودرزی(مربی)،محمدنجفی،مهدی عباسپور، حسام قربانی و امیرحسین فروغی.
نشسته از راست:امیر حسین کاکایی،سبحان عزیزی،ارسطو زحمتکش،عرفان خبازی،ایمان مقدسیان،مهدی تجریشی (مربی)،علی غلامی (سرمربی)،میلاد کریمی (مربی)،فرید رحیم،آریا زحمتکش،امیر علی رضایی و محراب محمدی