هادی رضایی: تفاهمنامه پاراوالیبال با FIVB بسته شد
هادی رضایی: تفاهمنامه پاراوالیبال با FIVB بسته شد

تفاهمنامه بین پاراوالیبال جهانی و FIVB بسته شده و من به عنوان دبیر کل والیبال -پاراسیا - اقیانوسیه به اتفاق دکتر داورزنی در تلاش هستیم که این تفاهمنامه را بین دو بخش آسیا و اقیانوسیه و کنفدراسیون آسیا انجام بدهم.

هادی رضایی عضو مربیان فدراسیون جهانی والیبال نشسته در گفت و گو با البرز ورزشی با بیان این مطلب افزود: چهار پُست کمیته جهانی و آسیایی معلولین انتخابی است که شامل رئیس و دبیر، مدیر مسابقات و توسعه می شود اما سایر پُست ها را کمیته یاد شده انجام می دهد که خوشبختانه ما در بخش مربیان آسیا – اقیانوسیه آقای علی معمری و در داوران ابراهیم فیروزی را انتخاب کرده ایم.

رضایی که عضو مربیان پاراوالیبال جهان است درباره اقدامات انجام شده برای ایرانیان افزود: دو مربی ایرانی آقای محمدرضا رحیمی و خانم ایرانمنش در کلاس مربیگری بین المللی شرکت داده ایم. سه داور خانم ما هم به کاتاگوری دو بین المللی دست پیدا کرده اند. خانم ها فریبا احدی از تهران و هاله جعفری از مشهد در کلاس بین المللی فرانسه حایز بهترین رتبه ها شده اند و خانم مصطفوی از زنجان هم نفر اول کلاس آسیایی شده است. هر سه این خانمها بسیار توانا هستند و لیاقت قضاوت در مسابقات مهم جهان را دارند.

هادی رضایی که بتازگی از سمت دبیرکلی کمیته پارالمپیک استعفا داده است، در این باره گفت: ترجیح می دهم مدتی استراحت کنم البته از کشورهای چین و برزیل پیشنهاد مربیگری دارم که فعلا قصد رفتن به این کشورها را ندارم.

رضایی درباره تشکیل کانون مربیان والیبال ایران هم گفت: این کانون فرصت خوبی برای همگرایی و دانش افزایی است و من فکر می کنم سوای مربیان والیبال ایستاده، مربیان والیبال نشسته، ساحلی، کارگری و… هم می توانند کنار همدیگر قرار بگیرند و از دانش و اطلاعات همدیگر استفاده کنند.

گفت و گو از: پوریا حمیدی