«هانیه» به زندگی سلام کرد
«هانیه» به زندگی سلام کرد

با همت و پشتکار حسن روشن پیشکسوت نام آشنای فوتبال و همچنین مدیریت خبرگزاری البرز ورزشی هانیه سلطانی دختر یازده ساله مازندارانی که از بیماری قلبی رنج میبرد، بهبود یافت و به زندگی لبخند زد.

این دختر نیازمند که اهل روستای «وازیک» از توابع محمودآباد مازندران است با وساطت و زحمات مکرر حسن روشن اسطوره فوتبال ایران، علی کاوه بزرگمرد و چهره نام آشنای دنیای عکاسی و رضا اسماعیلی مدیر مسئول و صاحب امتیاز خبرگزاری البرز ورزشی و روزنامه بین المللی شوت جهت معالجه بیماری خود در بیمارستان رجایی تهران بستری شد.
خوشبختانه هانیه پس از عمل جراحی موفقیت آمیز توسط دکتر سید محمد مهدوی و همچنین تلاش دیگر کادر پزشکی بیمارستان شهید رجایی سلامتی کامل خود را بازیافت.
نکته حائز اهمیت این است که با تلاش های دکتر تورج بابایی این عمل جراحی بدون دریافت هزینه انجام شد.
دکتر سید محمد مهدوی پزشک معالج وی و رئیس بخش کودکان بیمارستان یاد شده در خصوص وضعیت هانیه به خبرنگار البرز ورزشی گفت: وی مدتها از ناحیه قلب با بیماری سختی دست و پنجه نرم میکرد به طوری که اکسیژن خون او زیر ۵۰ درصد بود، اما با تلاش ۸ ساعته کادر پزشکی وی تحت عمل جراحی قرار گرفت.
وی ضمن تشکر از پیگیری و جدیت حسن روشن و مدیریت خبرگزاری البرز ورزشی تصریح کرد: خوشبختانه شرایط وی رضایت بخش است و او به زودی به کانون گرم خانواده باز خواهد گشت.