آیا کسب مدال المپیک ارزش این را ندارد که مربی یک کشتی گیر شاخص چون حسن یزدانی کنارش باشد؟

همت مسلمی در رابطه با عدم حضور خود در جمع کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد اظهار داشت: باعث تعجب است که به اردو دعوت نشدم. رییس هیات کشتی استان مازندران به من اطمینان خاطر داده بود که کنار تیم ملی خواهم بود اما نمی دانم چرا سرمربی با ادامه حضور من مخالفت کرد.
وی افزود: این توقع زیادی نیست که قهرمان جهان و المپیک خواسته مربی اش کنارش باشد. مسئولین ورزش برای مدال احتمالی المپیک پرتاب دیسک دهها هزار دلار هزینه می کنند تا احسان حدادی کنار مربی مورد نظر خود در خارج از کشور تمرین کند اما به حسن یزدانی که یکی از شانس های اصلی کسب ما در توکیو ۲۰۲۰ است اجازه نمی دهند مربی سازنده اش کنارش باشد! یزدانی شخصا از سرمربی تیم ملی خواسته تا من در اردو حضور پیدا کنم اما سرمربی تیم ملی نپذیرفته.
این مربی مازندرانی کشتی ادامه داد: آقایان مرا به آسیایی اعزام کردند تا به اصطلاح دهانم را بسته باشند در حالیکه حسن یزدانی در آن مسابقات حضور نداشت. شنیدم قرار است فرد دیگری را به جمع کادرفنی اضافه کنند در حالیکه ما چند کشتی گیر مازندرانی در ترکیب تیم ملی داریم و ضرورت دارد حداقل ۲ مربی از این خطه در اردو باشد. اصلا کسی که سازندگی نکرده و مربی هم نیست چگونه می تواند در اردو حضور پیدا کند؟
مسلمی در پایان تاکید کرد: در هر صورت همانطور که گفتم بحث مدال المپیک در میان است. آقایان اگر از حسن یزدانی مدال جهان و المپیک می خواهند باید به حداقل خواسته های وی توجه کنند. یکی از خواسته های وی هم آن است که مربی سازنده اش کنار باشد. این تقاضای زیادی نیست.