یک جلسه اضطراری و به موقع باعث شد تا سوء تفاهم بر طرف و مجددا همدلی در پرسپولیس حاکم باشد.

خبرگزاری البرز/ جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره و ایرج عرب مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به دنبال اتفاقات اخیر با یکدیگر پشت درهای بسته به جلسه نشستند. آنان دو ساعت با هم به گفت و گو نشستند. آنچه تاکنون به عنوان سو تفاهم مطرح شده بود به روی میز ریخته شد تا حرف ناگفته باقی نماند.
کاشانی حرف دلش را زد، عرب هم برداشت های خود در رابطه با مصاحبه کاشانی را مطرح کرد. گفت و گو و تبادل نظر باعث شد تا این دو مسئول تیم پر آوازه ی سرخپوشان در نهایت به یک نقطه تفاهم دست پیدا کنند.
در پایان این نشست طولانی معلوم شد که هر دو عنصر تاثیرگذار در باشگاه پرسپولیس صرفا در جهت دلسوزی و دسترسی به روزهای بهتر حرف خود را مطرح کرده اند.
اکنون همه چیز ختم به خیر شده و بار دیگر کاشانی و عرب در کنار هم برای روزهای طلایی پرسپولیس تلاش خواهند کرد. نکته مهمتر، حمایت کامل هر دو از تلاش برانکو و ماندگاری مربی تیم پرسپولیس در مرکز فرماندهی فنی بود.
کاشانی به ماندگاری و صبوری و تلاش و آگاهی برانکو به مسایل روز فوتبال اعتقاد دارد و قرار است او را برای رفع هرگونه کدورت به یک جلسه دو سه نفره دعوت کند.
عرب هم با حساسیت و قدرت به کار خود بازگشت تا در این روزهای حساس، پرسپولیس همچنان و با اقتدار مسیر قهرمانی خود را طی کند.