هنوز دنبال مطالبات منصورخان هستیم
هنوز دنبال مطالبات منصورخان هستیم

چندین سال از فوت زنده یاد منصور پورحیدری سرپرست و پیشکسوت باشگاه استقلال می گذرد اما خانواده آن مرحوم موفق به دریافت حق و حقوق قانونی وی نشده اند.

دکتر فریده شجاعی همسر زنده یاد منصور پورحیدری، نایب رئیس فدراسیون بسکتبال در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: هر زمان که با مسئولان باشگاه استقلال تماس می گیریم می گویند هیچ پولی برای پرداخت به شما در اختیار نداریم. با برکناری امیرحسین فتحی از سمت مدیرعاملی، اشخاص زیادی از باشگاه کنار رفتند و اکنون اسماعیل خلیل زاده سرپرستی این تیم را بر عهده گرفته است و ما چاره ای جز صبر نداریم تا زمانی که مدیرعامل جدید انتخاب شود.

وی افزود: اخیرا نامه ای برای خلیل زاده به باشگاه استقلال ارسال کردیم تا وی در رابطه با مطالبات زنده یاد پور حیدری اقدامی کند. طلب منصورخان از باشگاه معادل ۴۲۰ میلیون تومان است.

شجاعی درباره نتایج تیم استقلال گفت: علی ایحال وضعیت تیم استقلال از زمان روی کار آمدن فرهاد مجیدی بهتر شده و در رقابت های داخلی و آسیایی عملکرد خوبی از خود به جای گذاشته اند. اگر مصدومان به تیم اضافه شوند شرایط به مراتب بهتر خواهد شد. امیدوارم تیم متحول شده استقلال موفق به کسب قهرمانی در لیگ برتر ایران شود و نتایج بهتری را در لیگ قهرمانان آسیا کسب کند.