هوشمند: با جوانان به قهرمانی آسیا می اندیشم
هوشمند: با جوانان به قهرمانی آسیا می اندیشم

مسابقات والیبال ساحلی امیدهای آسیا و حتی جهان گذشت و حالا ما برای رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا آماده می شویم. اجازه بدهند کار خودمان را انجام بدهیم.

مازیار هوشمند بازیکن پر دوام گذشته تیم ملی و مربی کنونی تیم ساحلی جوانان ایران می گوید: ابوالحسن خاکی زاده بازیکن بسیار با استعداد هرمزگان و امیر مالمیر از مازندان را کنار هم قرار داده ایم چون آقا نقیبی زاده که به اتفاق خاکی زاده قهرمان امیدهای کشور شده اند. از نظر سنی به تیم جوانان نمی خورد ضمن اینکه امیرمحمد حیدری زاده و امید حسنی از ارومیه را در اردو داریم و نگاهی جدی نیز به دو بازیکن جدید امیر رضا زمانی و آرمین کمی انداخته ایم، ایشان تجربه ندارند ولی آینده شان درخشان خواهد بود.

مازیار هوشمند با اشاره به مسابقات قهرمانی جوانان آسیا که اسفندماه در یکی از کشورهای ژاپن، تایلند یا استرالیا برگزار خواهد شد، افزود: نگاه جوانان ما به قهرمانی آسیاست و راهیابی به رقابت های جهان در آلمان که سه ماه دیگر برگزار می شود، بنابراین بدو اینکه ادعایی داشته باشیم کار خودمان ادامه می دهیم.

هوشمند درباره اوضاع جاری والیبال ساحلی کشور گفت: آقای انصاری تلاش خودش را می کند اما برای برخی مدعیان تازه وارد که پایشان به روی ماسه نخورده، می گویم: امثال من هم تحصیلات عالیه دارند، همه تیم ملی بازی کرده ایم و پروازی هم نیستم و از جنس ورزش هستیم، هیچ ادعایی نداریم، فقط کار خودمان را می کنیم و با هیچکس مشکلی نداریم.