والیبال و فضای مجازی
والیبال و فضای مجازی

پیشرفت والیبال ایران در سال های گذشته سبب شد تا این رشته ورزشی بیش از پیش در کانون توجه اذهان عمومی قرار گیرد. در کانون توجه بودن قطعا حاشیه های زیادی را به همراه دارد.فضای مجازی هم سهم عمده ای از حاشیه هایی را عهده دار هست.فضای مجازی همون جایی هست که در ان وعده […]

پیشرفت والیبال ایران در سال های گذشته سبب شد تا این رشته ورزشی بیش از پیش در کانون توجه اذهان عمومی قرار گیرد. در کانون توجه بودن قطعا حاشیه های زیادی را به همراه دارد.فضای مجازی هم سهم عمده ای از حاشیه هایی را عهده دار هست.فضای مجازی همون جایی هست که در ان وعده های انچنانی به اشخاص خاصی داده می شود و حتی می شود از خجالت رئیس فدارسیون هم در امد.
کشور های صاحب والیبال مثل ایتالیا و لهستان فضای مجازی ارام تری را دارند.این کشور ها از فضای مجازی برای اطلاع رسانی از وضعیت تیم ملی و یا باشگاه ها استفاده می کنند و درامد خوبی را از این طریق بدست می اورند.ادبیات فضای مجازی در ان کشور ها کاملا با ایران متفاوت است به طوری که حتی تیم ها پس از پایان بازی کامنت تبریک می گذاراند.امسال با پیوستن ۲ بازیکن شناخنه شده و پر هوادار ایران به باشگاه های سیه نا و مونزا،فضای مجازی این دو باشگاه را تحت تاثیر خود قرار داده و سود قابل توجهی برای این باشگاه های ایتالیایی به همراه داشته است.