پرسپولیس با مدیریت یحیی روی ابرها
پرسپولیس با مدیریت یحیی روی ابرها

پرسپولیس با یحیی خوب می تازد.حرکت روی ابرها سرخپوشان را روز به روز به سکوی قهرمانی نزدیک تر می کند.

حال پرسپولیس خوب است،فراتر از خوب.پس از شکست ماشین سازی انهم در تبریز این تیم به یک رکورد قابل توجه ای دست یافت.پرسپولیس ۲۳۲ روز است رنگ باخت را به خود ندیده است. تنها باخت آنها به آذر ۹۸ مربوط می شود. اتفاقی که هضم آن سنگین بود. باخت به تیم نفت مسجد سلیمان انهم در ورزشگاه ازادی.
پرسپولیس از ان روز بین خود با شکست فاصله انداخت.یحیی ادامه دهنده راه برانکو شده است. ثمره محصولی که برانکو از خود به یادگار گذاشته همچنان قابل برداشت است، چون پرسپولیس در دست کسی قرار گرفت که ادامه راه برانکو را در پیش گرفته است. یحیی نشان داد که امانت نگه دار خوبی است، این حکایت اما در استقلال بین استراماچونی و مجیدی تداوم نگرفته است.
حال پرسپولیس خوب است،اما این خوب بودن را باید در مستطیل سبز جستجو کرد.جایی که یحیی تصمیم گیرنده است.اکنون پرسپولیس به خاطر هوادار و به خواست یحیی خوب می تازد اما پشت میز نشینان زیر باد خنک کولر حال وهوای دیگری دارند. اغلب بازیکنان از کمبود مالی به مدیریت اعتماد و اعتقاد ندارند، زیرا وعده ها و قول و قرارها فعلا نقش حباب را پیدا کرده است. در برهه ای بازیکنان پرسپولیس قصد اعتصاب و تهدید کادر مدیریتی باشگاه را داشتند که اعتراض آنها بر نحوه پرداختی ها عدم عمل کردن به وعده ها بود که با توجه به عملکرد تیم و ۲۳۲ روز نباختن برابر هیچ تیمی حق مسلم بازیکنان است. علی ایحال یحیی گل محمدی موضوع را موقتا فیصله بخشید تا پرسپولیس در مسیر آرامش به حرکت خود ادامه دهد.

نویسنده: اکبر عزیزی