پورموسوی: تمام هدف ما بقای پارس در لیگ برتر است
پورموسوی: تمام هدف ما بقای پارس در لیگ برتر است

سرمربی جدید تیم فوتبال پارس جنوبی جم باخت مقابل شاهین بوشهر را یک اتفاق فوتبالی قلمداد کرد و ضمن اعلام این خبر که پارس جم برای تقابل با حریفان در سه هفته باقی مانده چهار بازیکن مصدوم دارد، گفت: در هفته های منتهی به پایان مسابقات تنها هدفمان بقای نماینده شهرستان جم در لیگ برتر است.

سیروس پورموسوی به خبرنگار خبرگزاری البرز ورزشی گفت: برای تقابل با ماشین سازی چهار بازیکن مصدوم داریم و دو یارمان هم دچار پارگی رباط صلیبی شده اند و این کار ما را برای پیروزی آنهم در خانه حریف دشوار می سازد.

وی درباره این پرسش که جزئیات قرارداد شما با پارس جنوبی جمع به چه صورت است، عنوان کرد: قرارداد فی مابین من و باشگاه پارس جنوبی به مدت یکسال و نیم قید شده است. در حال حاضر تمام فکر و ذهنمان روی ماندگاری پارس در لیگ برتر بوده و پس از پایان فصل وقت برای صحبت با مدیران باشگاه جهت نحوه ادامه همکاری وجود دارد.

پورموسوی درباره قطع همکاری با فدراسیون فوتبال و استعفا از سرمربیگری تیم فوتبال جوانان کشور، اظهار کرد: باید بگویم بحران اقتصادی و عدم پول رسانی به فدراسیون فوتبال از سوی فیفا، سبب شد تا آنها در امر پرداخت مطالبات مربیان و کادرفنی با مشکلات عدیده ای مواجه شوند و از اینرو بنده به عنوان سرمربی تیم جوانان پس از سیزده ماه فعالیت ناگزیر به قطع همکاری با فدراسیون فوتبال شدم.

پورموسوی درباره انتخاب مظلومی به عنوان سرمربی تیم جوانان نیز تاکید کرد: مظلومی بسیار باتجربه و کارکشته به حساب می آید اما کسب موفقیت در مسابقات برون مرزی منوط بر نحوه برنامه ریزی منطقی و حساب شده است ضمن اینکه پیش از آغاز مسابقات جوانان آسیا در ازبکستان باید شرایطی برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی مهیا کنیم تا بازیکنان به شرایط آرمانی برسند در غیر اینصورت احتمال موفقیت جوانانمان به حداقل می رسد.

گفت و گو از: حسن امامقلی