سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان در گفت و گویی با البرز ورزشی گفت: در حال حاضر اردوی آماده سازی تیم فوتبال جوانان با حضور 33 بازیکن از سراسر کشور در شهر اهواز در حال پیگیری است و تیم ایران در روز سیزدهم خردادماه برای شرکت در تورنمنت جام جهانی کوچک (روسیه) به این کشور اعزام می شود.

خبرگزاری البرز/ مسابقات جوانان آسیا آبان ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد و بر اساس قرعه کشی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم ایران قرقیزستان، امارات و نپال در چهار گروه جداگانه همگروه شدند. تیم ایران قبل از شروع رقابتها غربال خواهد شد و آنگاه ما فهرست بیست بازیکن مورد نظر ما را برای شرکت در این جام اعلام خواهد کرد اما تا زمان برگزاری مسابقات جوانان آسیا باید بیشتر کار و تلاش کنیم تا بتوانیم به کسب نتایج بسیار خوبی در این دوره از بازیها دست پیدا کنیم.
وی در خصوص عدم نتیجه گیری نمایندگان خوزستان در لیگ برتر اظهار داشت: به عقیده من تمام اعضای باشگاه، کادر فنی، بازیکنان و… مقصر هستند چون وقتی تیمی موفق یا برعکس ناکام می شود تمامی اعضای آن باشگاه در کسب نتیجه تاثیرگذار هستند. البته بحران مالی بخش دیگری از مشکلات نمایندگان خوزستان است.
پورموسوی در ادامه گفت: مسئولان باشگاه های خوزستان باید برای تقویت بیشتر نمایندگان این استان در لیگ بعدی برنامه ریزی درست و منطقی تری دست بزنند تا تیمهای خوزستان حداقل بتوانند کسب سهمیه آسیایی کنند.