کارشناس ژیمناستیک: رییس فدراسیون فقط کلی گویی می کند
کارشناس ژیمناستیک: رییس فدراسیون فقط کلی گویی می کند

رییس فدراسیون ژیمناستیک در گفت و گو با رسانه ملی به جای پرداختن به مصادیق و ارائه سند صرفا به کلی گویی پرداخت.

اسماعیل خرسندل که به عنوان کارشناس منتقد پشت خط ارتباطی برنامه ویژه رسانه ملی با حضور اینچه درگاهی حضور یافته بود در رابطه با اظهارات رییس فدراسیون ژیمناستیک به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: یک ساعت برنامه ای که اینچه درگاهی در آن حضور داشت صرفا به توجیه عملکرد خود، بزرگنمایی فعالیت ها و پرهیز از پاسخ به پرسش های کلیدی سپری شد و در آخر برنامه که چند دقیقه فرصت بود تا بنده طرح موضوع کنم و به مشکلات اشاره داشته باشم، خیلی راحت از کنار قضایا گذشت و طبق معمول اخراج کارمندانی که ۱۵ تا ۲۵ سال سابقه حضور در فدراسیون را داشتند به پایان قرارداد آنها ربط داد.درگاهی در رابطه با حضور خود در چندین سفر برون مرزی، این امر را خواست فدراسیون جهانی عنوان کرد و در رابطه با کسب مدال های آسیایی، نارضایتی پیشکسوتان از عملکرد فدراسیون و مسئله کنار گذاشته شدن عنواندار المپیکی جوانان به همان صحبت های نخ نمای گذشته اش بسنده کرد.

وی افزود: اینچه درگاهی در جایی به دیربازده بودن ژیمناستیک اشاره کرد و اینکه تنها دو سال و نیم از مسئولیت وی سپری می شود اما در جای دیگر اندک پیروزی های کسب شده را به دوره فدراسیون خود نسبت داد! این در حالی است که بر خلاف گفته وی، اولین و دومین مدال آسیایی زمان ریاست جعفر درویش زاده و دوره سرپرستی اسبقیان به دست آمد. غیر از سه مدال ژیمناستیک هنری در آسیا مدال دیگری در رده سنی بزرگسالان نداشتیم. درگاهی همچنین در خصوص بهلول زاده عنواندار المپیکی جوانان یک طرفه به قاضی رفت بی آنکه به واقعیت موضوع اشاره داشته باشد.

خرسندل در پایان تصریح کرد: قطعا مراجع ذیربط، کارشناسان و اهالی ژیمناستیک در خصوص اظهارات و نقطه نظرات اینچه درگاهی نظر متفاومت دارند و اینطور نیست که هرآنچه ایشان یک طرفه بیان می کند مورد قبول جامعه ژیمناستیک باشد.