کورس سه تیم برای یک سهمیه در پلی آف!
کورس سه تیم برای یک سهمیه در پلی آف!

لیگ برتر فوتسال بانوان ایران در آستانه پلی آف قرار گرفته است و در حالی که سه تیم مرحله حذفی تا حدود زیادی مشخص شده اند. برای تیم چهارم کورس مس رفسنجان، کویر کرمان و پویندگان صنعت شیراز دیدنی است.

به گزارش خبرگزاری البرز ورزشی، این هفته در چارچوب لیگ برتر، ملی حفاری صدرنشین مسابقات با هفت گل تیم پویندگان شیراز را شکست داد. باخت با این نتیجه برای شیرازی که چند دوره مطرح چون نسیمه غلامی، لیلا خدابنده لو، زهرا احمدی ، الهام عسگری و … را دارد، تعجب انگیز بود، اما نامی نو با هدایت شهناز یاری مربی سرشناس تهرانی چهار بر صفر پارس آراء فارس را شکست داد. در این بازی سرمربی تیم نامی نو به فرزانه توسلی و نسترن مقیمی ملی پوشان خود استراحت داد اما با این حال بازیکنان این تیم پراشتها و با انگیزه بازی کردند و سوای زدن چهار گل بارها تیرهای عمودی و افقی دروازه حریف را به لرزه در آوردند.
مس کرمان نیز یکی از تیم های موفق هفته بود که چهار برد و بر تیم پالایش نفت آبادان غلبه کرد، عاطفه رضایی سرمربی تحصیلکرده مس که مدرس دانشگاه هم است می گوید: ما در حال حاضر رتبه چهارم جدول مسابقات را در اختیار داریم ، تیم پویندگان شیراز هم مثل ما مدعی صعود به مرحله پلی اف است اما بازی های آنها به مراتب دشوارتر است . لذا ما امیدوارانه تر به دو هفته پیش رو فکر می کنیم.
رضایی می افزاید: ما در رفسنجان ۱۰، ۱۲ سال است که تیمداری می کنیم اما امسال یک تیم از کرمان هم وارد چرخه لیگ برتر شد که به هر حال نشانه توجه استان صنعتی ما به ورزش زنان است. در سایر دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال این نتایج ثبت شد.
دختران کویر مس ۷- شهرداری رشت یک ، فرخ شهر ۷- هیات فوتبال خراسان رضوی