گرایی: فقط برای طلا می جنگم/ مسئولین به وعده ها عمل کنند
گرایی: فقط برای طلا می جنگم/ مسئولین به وعده ها عمل کنند

دو سال گذشته عضو تیم ملی کشتی فرنگی در میدان جهانی بودم که حاصل آن کسب مدال برنز 2017 پاریس است. از اینکه سال گذشته نتوانستم مدال کسب کنم ناراحتم به همین دلیل امسال فقط برای طلا می جنگم.

محمدعلی گرایی ضمن بیان مطلب بالا به خبرنگار خبرگزاری البرز گفت: افسوس می خورم که هنوز نتوانسته ام خوش رنگ ترین مدال را در جهانی بگیرم. امسال تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته از آمادگی قابل قبولی برخوردارم. از نظر اضافه وزن مشکلی ندارم و تلاش خواهم کرد بهترین نتیجه را در قزاقستان بگیرم.

وی در رابطه با حریفان جهانی خود اظهار داشت: ۷۷ کیلو وزن المپیکی است و تمام نامداران در مسابقات جهانی حضور پیدا خواهند کرد. از قهرمانان المپیک تا قاره ای همه در قزاقستان کشتی خواهند گرفت. سعی می کنم در جمع بزرگان خوش رنگ ترین مدال را بگیرم.

گرایی با اشاره به تلاش مربیان خصوصا محمدبنا برای آمادگی هرچه بیشتر تیم و قهرمانان تاکید کرد: مربیان زحمات زیادی برای ما کشیده اند خصوصا حضور چهره شاخصی چون محمدبنا کنار تشک، انگیزه ما را برای مبارزه دوچندان می کند. امیدوارم تک تک نفرات بتوانند با کشتی های خوب، مزد زحمات خود و مربیان را بگیرند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ترکیب جوان تیم اعزامی می تواند، موفقیت تیم را تضمین کند، گفت: اغلب همین جوانان در مسابقات جهانی جوانان و امیدها حضور داشته و نتایج خوبی گرفته اند بنابراین، توانایی آن را دارند که در میدان جهانی بزرگسالان نیز بدرخشند. من به همین جوانان اعتقاد زیادی دارم و امیدوارم این تیم بهترین نتیجه را بگیرد.

نفر سوم مسابقات جهانی ۲۰۱۷ پاریس در خصوص حمایت مسئولین خاطرنشان کرد: رییس فدراسیون کشتی خود از نامداران کشتی بوده و در صورتی که مسئولین حمایت کنند می تواند کشتی را به جایگاه واقعی خود برساند. متاسفانه شرایط به صورتی است که جایگاه کشتی و کشتی گیران تنزل پیدا کرده است. انتظار می رود مسئولین به وعده هایی که می دهند عمل کنند، نه اینکه نصف جوایز را آن هم پس از دو سال بدهند. هدف ما بر افراشته کردن پرچم مقدس کشورمان است برای رسیدن به این مهم باید مسئولین ایجاد انگیزه کنند نه اینکه تمام مشکلات قهرمانان به عهده خانواده و فدراسیون باشد.