گودرزی: ایران با سواحل زیبا استعداد بالایی برای توسعه ورزش های سه گانه دارد

خبرگزاری البرز ورزشی/ رئیس فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه پس از انتخاب به عنوان رییس فدراسیون گفت: ایران از جمله کشورهایی است که با سواحل زیبا در شمال و جنوب می تواند مرکز بازیهای سه گانه در آسیا باشد و با کمک رسانه ها و مردم انشالله این رشته را ابتدا در داخل توسعه خواهیم داد و سپس میزبانی مسابقات مهم و منطقه ای را بر عهده می گیریم.

به گزارش خبرنگار ماه مهدی گودرزی بعد از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه گفت: وقتی هدف بزرگ باشد و زحمت کشیده باشد برای ارائه آن کوتاه نمی‌آید. با توجه به حضورم به عنوان نایب رئیس در ۴ سال گذشته تمام برنامه‌های من از پختگی و قوام لازم برخوردار است و برنامه‌هایم از همین لحظه اجرایی خواهد شد.
وی درباره توصیه‌اش به تاعضای مجمع در دور دوم برای رای دادن به او عنوان کرد: با توجه به جوی که با توجه به تعداد زیاد نامزدها وجود داشت دوست داشتم تمام اعضای خانواده‌ام کنارم باشم و در پایان هم به تمام آنها گفتم به کمک تمام آنها نیاز دارم.
رئیس فدراسیون ورزش‌های سه‌گانه درخصوص المپیکی شدن این رشته گفت: این امکان را داشتیم که یک سرمربی مطرح پرتغالی را به ایران بیاوریم و بیشتر برنامه‌ریزی را برای حمایت از برنامه های وی خواهیم داشت.
گودرزی خاطر نشان کرد: پیاده سازی تفکرات مربی خارجی قطعا نویدبخش حضور ما در المپیک خواهد بود. البته عوامل محیطی هم در اجرای برنامه‌ها اثرگذار است، اما قول می‌دهم در ۲ سال آینده بخش عمده‌ای از عقب ماندگی‌های مدال آوری را جبران کنیم.
وی که از ۴ سال پیش به عنوان نایب رییس در این فدراسیون حضور داشت و از جمله قهرمانان و تحصیل کرده های ورزش است افزود: یکی از سنیگن ترین رشته های ورزشی را در اختیار داریم اما آنقدر جذابیت و زیبایی این رشته سه گانه دارد که با برگزاری مسابقات متعدد و پخش تلویزیونی می توان جوانان زیادی را به این سمت کشاند. در کشور ما و در نوار ساحلی شمال و جنوب زیباترین مسیرها برای ورزش سه گانه وجود دارد و به امید خدا با کمک رسانه ها سعی می کنیم این رشته را مردمی کنیم و مردم به صورت داوطلبانه و آزاد در مسابقات متعددی که برگزار می شود حضور خواهند یافت.
قسمت پیوست‌ها