گل ریحان قطب جدید فوتبال در لیگ دسته یک
گل ریحان قطب جدید فوتبال در لیگ دسته یک

تیم فوتبال گل ریحان البرز به عنوان نماینده شایسته استان البرز در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور حضور دارد.

خبرگزاری البرز؛ تیم گل ریحان به دلیل کسب نتایج بسیار خوب در لیگ دسته اول و نیز قرار گرفتن در صدر جدول این دوره از رقابتها می تواند به قطب جدید فوتبال کشور تبدیل شود. این نماینده فوتبال کرج اخیرا موفق به شکست تیم سپیدرود در چارچوب مسابقات لیگ یک کشور شده بود تا شایستگی های خود را بیش از پیش نشان دهد.

هنوز به پایان رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های فوتبال کشور زمان زیادی باقی مانده است اما واقعیت این است که تیم گل ریحان در مجموع عملکرد بسیار خوبی در لیگ یک کشور داشته، به همین دلیل شانس راهیابی این تیم به لیگ برتر فصل بعدی زیاد به نظر می رسد.

بنابراین اکنون فوتبال استان البرز می تواند به خود ببالد که چنین تیم یکدست و منسجمی دارد. چرا که تیم گل ریحان نام خود را به عنوان یکی از نمایندگان شایسته در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه های کشور بیش از سال گذشته مطرح کرده است. این در حالی است که تعدادی از نمایندگان قدیمی و مطرح حال حاضر در لیگ یک فوتبال کشور همانند ملوان، سپیدرود، مس کرمان، استقلال خوزستان، فجرسپاسی شیراز، آلومینیوم اراک، سرخپوشان پاکدشت، شهرداری تبریز برخلاف گل ریحان البرز موفقیت بسیار کمتری را در لیگ امسال داشته اند.