پرسپولیس به مرز ایده آل رسیده است و عبور از میدان سایپا در کنار آمادگی و انسجام تیمی حاصل شد.

خبرگزاری البرز ورزشی/پرسپولیس به مرز ایده آل رسیده است.عبور از میدان سایپا در کنار آمادگی و انسجام تیمی حاصل شد.اما در کنار این برتری یک درد پرسپولیس را آزار می دهد.
سایپا بر خلاف گذشته و یا بر خلاف هفته های گذشته آن سایپای قبل نبود. با اینحال دو گل به پرسپولیس زد.
پرسپولیس برای عبور از میدان سایپا به سه گل می رسد و در روز بد سایپا دو گل از این تیم هم دریافت می کند.قطعا اینگونه گل خوردن بی دلیل نمی تواند باشد. در کنار آن برای پرسپولیس دستیابی به گلهای بعدی امکان پذیر نبود. چون زور پرسپولیس در همان سه گل خلاصه شده بود.گذشته از نوع بازی ایده آل و نوع چیدمان اصولی و آهنگ منظم تیمی پرسپولیس، یک نکته گام به گام می رود تا بلای جان پرسپولیس شود.
پرسپولیس در روزهای حساس لیگ می رود تابه دردسر برسد.
خستگی و بی رمقی بلای تازه ای است که می تواند پرسپولیس را به چالش بکشاند.
پرسپولیس بعد از دیدار با سایپا روز چهارشنبه با ذوب آهن دیدار خواهد داشت.جمعه به امارات سفر می کند تا در لیگ قهرمانان آسیا مجددا مقابل تیم عربستانی الاهلی قرار بگیرد.بعد مسافت، تغییرات آب وهوایی و فشردگی بازی های لیگ برتر می رود تا تیم برانکو را به چالش بکشاند.
اینکه از درون تیم خبر از خستگی به گوش می رسد،حرف حساب و اصولی می باشد،اما کو گوش شنوا؟
گویا قرار نیست پرسپولیس به اهدافش که شکار سه جام است،دست پیدا کند.شواهد چنین نشان می دهد که ابر و باد و مه و خورشید و فلک و برنامه ریزان داخلی فوتبال لیگ برتر همه متحد شده اند تا پرسپولیس از اهدافش دور شود.
مشخص نیست این درد را کجا باید برد.نامهربانی با پرسپولیس تا کی و تا کجا؟

  • نویسنده : اکبر عزیزی